AccuWeather

AccuWeather

Słoneczna prognoza pogody dla miłośników Androida

Zalety

  • Prognoza pogody dla całego świata
  • Wiele informacji o pogodzie
  • Prognoza długoterminowa
  • Geolokalizacja

Wady

  • Niepełne spolszczenie

Bardzo dobry
8

AccuWeather.com to darmowa aplikacja na Android, dzięki której sprawdzisz prognozę pogody. Nie tylko tę najbardziej podstawową.

AccuWeather.com pozwala sprawdzić prognozę pogody na całym świecie. Program korzysta z bazy danych wyspecjalizowanego serwisu internetowego o tej samej nazwie. Dzięki temu może przedstawić bardzo szczegółową lub długoterminową prognozę pogody. Od teraz nie musisz sprawdzać pogody w tvn meteo, ICM, czy na portalu Onet.

Na głównym ekranie AccuWeather.com zobaczymy nie tylko informacje o temperaturze i zachmurzeniu, ale także sile wiatru, jego kierunku, wilgotności powietrza oraz o godzinie wschodu i zachodu słońca. Przesuwając w prawo górną część aplikacji zobaczymy prognozę pogody na najbliższe godziny. W osobnej zakładce zaś poznamy prognozę piętnastodniową.

Aplikacja oferuje także możliwość sprawdzenia bardziej osobliwych prognoz. AccuWeather.com na Android pozwoli Ci sprawdzić, czy jest dobra pogoda na grilla, jak duże jest ryzyko przeziębienia lub... skręcania się włosów, którą to prognozę doceni zapewne każda kobieta.

AccuWeather.com na Android do przyzwoita aplikacja z prognozą pogody. Jej największe zalety to prognoza długoterminowa, bardziej zaawansowane wskaźniki pogodowe oraz możliwość ustawienia kilku lokalizacji do sprawdzania pogody.

Opinie użytkowników o AccuWeather

Sponsorowany×