Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express 2.6.3

Błyskawiczna edycja zdjęć na twoim Androidzie

Adobe Photoshop Express to aplikacja do edytowania i poprawiania zdjęć na urządzeniach z Androidem.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Niezwykle prosta w użyciu
  • Zintegrowana z Adobe Revel
  • Kilka interesujących filtrów

Wady

  • Bardzo podstawowe funkcje edycyjne
  • Nie zapisuje zdjęć do folderu źródłowego

Bardzo dobry
8

Adobe Photoshop Express to aplikacja do edytowania i poprawiania zdjęć na urządzeniach z Androidem.

Co można zrobić za pomocą Photoshop Express?

W rzeczywistości aplikacja ta jest ekstremalnie okrojoną wersją programu Adobe Photoshop, która pozwala wykonać podstawowe zabiegi edycyjne. Możesz pracować na zdjęciach przechowywanych w pamięci telefonu lub w usłudze Adobe Revel, a także tych właśnie wykonanych.

Adobe Photoshop Express wyposaża cię w kilka całkiem przydatnych narzędzi, za pomocą których naprawisz i podrasujesz swoje zdjęcia. Wśród nich znajduje się opcja kadrowania i prostowania fotek, a także możliwość ich obracania oraz zachowania proporcji zdjęcia podczas zmiany rozmiaru kanwy.

Dzięki Adobe Photoshop Express możesz poprawić rozmaite aspekty swojego zdjęcia, takie jak kontrast, cienie, jasność i wiele innych. Do tego, podobnie jak w aplikacji Instagram czy Retrica, dysponujesz dużą liczbą zdefiniowanych filtrów, które znajdziesz pod przyciskiem Looks. Większość filtrów i efektów w Adobe Photoshop Express jest darmowa, jednak za niektóre trzeba niestety dość sporo zapłacić.

W aplikacji znajdziesz również narzędzie do usuwania efektu czerwonych oczu czy plam oraz liczne ramki. Jeśli natomiast nie masz ochoty wykonywać tych zabiegów ręcznie, możesz zdać się na funkcję automatycznego poprawiania wyglądu fotografii w Adobe Photoshop Express.

Gdy już skończysz edytować zdjęcie, możesz je zapisać na swoim urządzeniu, w usłudze Adobe Revel lub podzielić się nim za pomocą sieci społecznościowych.

Wystarczy ruszyć palcem

Adobe Photoshop Express to aplikacja, która dobrze się sprawdza w szybkim ulepszaniu zdjęć i błyskawicznym nakładaniu efektów, ale jakakolwiek zaawansowana edycja nie wchodzi już w grę. Program ten został stworzony z myślą o najbardziej podstawowych czynnościach i wyposażono go w bardzo intuicyjny interfejs.

W większości opcji wystarczy przesunąć suwak, aby zwiększyć lub zmniejszyć intensywność efektu lub ustawienia. Jeśli się zagalopujesz, możesz skorzystać z przycisku Undo. Aby porównać efekty przed i po edycji, wystarczy przytrzymać przycisk Before/After.

Dobra aplikacja do podstawowych zadań

Adobe Photoshop Express to przyzwoita aplikacja umożliwiająca edycję zdjęć, gdziekolwiek się znajdujesz. Po prostu nie spodziewaj się po niej cudów, ponieważ w niczym nie przypomina potężnego statku-matki. W Adobe Photoshop Express znajdziesz jedynie najbardziej podstawowe funkcje.

Adobe Photoshop Express

Download

Adobe Photoshop Express 2.6.3

Opinie użytkowników o Adobe Photoshop Express

Sponsorowany×