Adobe Acrobat DC – PDF Reader

Adobe Acrobat DC – PDF Reader (Adobe Reader)

Idealny program do odczytywania plików PDF

Adobe Reader na Androida umożliwia odczytywanie plików PDF na twoim telefonie. Lekki, wygodny i praktyczny, posiada trzy tryby wyświetlania i znakomity zoom. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Otwiera dokumenty PDF
  • Rewelacyjny zoom
  • Funkcje wewnętrznego wyszukiwania w dokumencie
  • Wyświetla pliki PDF znajdujące się na twoim urządzeniu

Wady

  • Trochę zbyt ciemna oprawa graficzna
  • Konwersja plików wyłącznie po dokonaniu opłaty

Doskonały
9

Adobe Reader na Androida umożliwia odczytywanie plików PDF na twoim telefonie. Lekki, wygodny i praktyczny, posiada trzy tryby wyświetlania i znakomity zoom. 

Znajdź, czytaj i dziel się plikami PDF

Aby otwierać i czytać plili PDF na swoim telefonie, potrzebujesz programu Adobe Reader. Aplikacja uruchamia się automatycznie, kiedy chcesz otworzyć plik PDF w Internecie lub na telefonie.

Menu główne Adobe Reader pokazuje listę plików PDF znajdujących się na twoim smartfonie oraz wskazuje te, które były czytane ostatnio. Po otwarciu dokumentu, możesz w nim dodać zakładki, notatki lub pokreślić ważną partię tekstu.

Adobe Reader umożliwia nie tylko przejrzenie zawartości dokumentu, ale również dzielenie się nim za pomocą Bluetootha, Gmaila czy innych usług.

Ponadto jeśli zalogujesz się na swoje konto Adobe, zyskasz możliwość zapisania PDF-a w chmurze, aby mieć do niego dostęp z każdego urządzenia, a także dzielenia się nim za pomocą linka.

Program zawiera dodatkowo funkcje eksportu i konwersji pliku do innych formatów (DOC, DOCX, XLSX, RTF), jednak opcja ta jest dostępna dopiero po dokonaniu mikropłatności.  

Praktyczny i ze znakomitymi funkcjami powiększania

Adobe Reader to bardzo prosty i intuicyjny program. Masz do wyboru 3 sposoby wyświetlenia dokumentu i rewelacyjny zoom, który bardzo zwiększa wygodę korzystania z programu. Jeśli chcesz, możesz również zmienić orientację pliku – wystarczy obrócić urządzenie. 

Najlepszy program do odczytywania plików PDF na Androidzie

Adobe Reader to najlepszy wybór wśród programów do odczytywania plików PDF na urządzaniach mobilnych.

Korzystanie z niego jest intuicyjne, posiada duży obszar do czytania, dostarcza listę posiadanych plików i możliwość łatwego dzielenia się nimi. Adobe Reader to aplikacja niezbędna dla twojego Androida. 

Adobe Acrobat DC – PDF Reader

Download

Adobe Acrobat DC – PDF Reader (Adobe Reader)

Opinie użytkowników o Adobe Acrobat DC – PDF Reader

Sponsorowany×