Aldiko Book Reader

Aldiko Book Reader 3.0.13

Dobry i darmowy czytników ebooków na Android

Zalety

  • Wyposażona w szereg użytecznych funkcji
  • Wspiera różne formaty
  • Łatwa w obsłudze

Wady

  • Tryb zaznaczania wymaga dopracowania

Doskonały
9

Aldiko Book Reader to darmowa aplikacja na Android. Umożliwia ona odczyt elektronicznych książek na telefonie lub tablecie. Jeżeli lubisz czytać książki na swoim telefonie, to Aldiko Book Reader na Android przypadnie Ci do gustu.

Aldiko Book Reader wyposażona jest w szereg użytecznych funkcji, które ułatwią Ci korzystanie z ebooków. Przede wszystkim aplikacja umożliwia przeszukiwanie pamięci telefonu w poszukiwaniu odpowiednich plików. Cyfrowe książki możesz następnie dodać do swojej biblioteki. Aldiko Book Reader to również sklep z ebookami, w którym znajdziesz także szereg darmowych publikacji, które możesz swobodnie pobrać.

Aldiko Book Reader posiada również dodatkowe funkcje związane z wyświetlaniem treści. Przy pomocy tej aplikacji można dodawać podkreślenia i notatki, jak również zakładki. Czytnik posiada wyszukiwarkę i szybkie wybieranie rozdziałów. Można określić tryb czytania na dzienny lub nocny, rozjaśnić lub przyciemnić ekran, powiększyć tekst, zmienić orientację czytania. To tylko cześć z szerokiego wachlarza funkcji. Aldiko Book Reader odczytuje takie formaty, jak EPUB, PDF i ebooki szyfrowane za pomocą Adobe DRM.

Nawigacja po Aldiko Book Reader jest bardzo prosta. Strona początkowa wyświetla 4 podstawowe działy: bibliotekę, w której znajdują się nasze ebooki, widok listy, katalog plików oraz sklep. W trybie czytania wystarczy kliknąć na ekran, a u góry i dołu pojawią się belki z funkcjami i narzędziami. Przytrzymując dłużej dany wyraz Aldiko Book Reader wyświetli opcje edycji. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne.

Pod względem wyglądu Aldiko Book Reader się nie wyróżnia, co nie znaczy, że wygląda źle. Wszystkie elementy grafiki są dopracowane i pasują do siebie. Aldiko Book Reader jest stabilna i działa całkiem płynnie, chociaż nie zawsze dobrze reaguje na dotyk, szczególnie, jak chcesz coś zaznaczyć w tekście.

Aldiko Book Reader to jedna z najlepszych aplikacji do odczytu ebooków na Android. Jest użyteczna, dobrze radzi sobie z wyświetlaniem treści i pozwala na łatwe zarządzanie cyfrowymi zbiorami. Aldiko Book Reader jest godną polecenia aplikacją dla wszystkich fanów e-czytania.

Aldiko Book Reader

Download

Aldiko Book Reader 3.0.13

Opinie użytkowników o Aldiko Book Reader

Sponsorowany×