American Truck Simulator

American Truck Simulator

Znowu w drodze

Nawet jeśli Euro Truck Simulator 2 jest fantastycznie połączone, a jego sukces wciąż zaskakuje graczy, którzy nie doświadczyli radości płynącej z otwartych autostrad . Ale podczas rejsu autobahns i autostrad Europy ma swój urok, aby poczuć się jak prawdziwy kierowca ciężarówki musisz uderzyć w USA. Właśnie to jest tutaj SCS Software, którego najnowszy tytuł to American Truck Simulator.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetny model jazdy
  • Piękny wyglądający świat
  • Strumieniowe internetowe stacje radiowe
  • Elementy zarządzania dodają głębi i ostrości
  • Dużo do zrobienia

Wady

  • Obecnie tylko dwa państwa
  • W ruchu brakuje szczegółów
  • Nawet ruchliwe drogi mogą być puste

Bardzo dobry
8

Nawet jeśli Euro Truck Simulator 2 jest fantastycznie połączone, a jego sukces wciąż zaskakuje graczy, którzy nie doświadczyli radości płynącej z otwartych autostrad . Ale podczas rejsu autobahns i autostrad Europy ma swój urok, aby poczuć się jak prawdziwy kierowca ciężarówki musisz uderzyć w USA. Właśnie to jest tutaj SCS Software, którego najnowszy tytuł to American Truck Simulator.

Kontynuuj jazdę samochodem ciężarowym

Trudno byłoby znaleźć różnice między American Truck Simulator i jego europejskim poprzednikiem. Gra jest zasadniczo niezmieniona : zacznij jako freelancer, zarabiaj pieniądze, kupuj własną ciężarówkę i zbuduj własną firmę dostawczą.

Ale tutaj, być może bardziej niż jakakolwiek inna franczyza, wystarczy zmiana ustawienia . Na trasie od wybrzeża do wybrzeża w USA odbywa się romans, słuchając muzyki country w strumieniowym radiu internetowym. Tak więc, mimo że niezmieniona fizyka i model jazdy pozostają niezmienione, pomysł ciągnięcia ładunku na całej długości Route 66 wydaje się zupełnie inny.

A przynajmniej tak by się stało, ponieważ obecnie American Truck Simulator zapewnia tylko dwa z 50 stanów USA : Kalifornia i Nevada. Oczywiście, te dwa państwa stanowią znaczny obszar lądowy i mogą upłynąć wiele godzin, aby przejść z boku na bok - nawet w rozrywkowo skurczonym świecie gry. Niestety, uniemożliwia to rozpoczęcie bardziej kultowych podróży.

Wciąż jest to jednak początek, a SCS Software zamierza wydać więcej stanów jako materiały do ​​pobrania - co w pewnym sensie tłumaczy cenę budżetu American Truck Simulator. Plus na pewno będzie mnóstwo modów społeczności.

Złożoność wyjaśniona

Świat wygląda niesamowicie, a gra sprawia, że ​​jazda wokół naturalnych środowisk, podmiejskich bezładów i wewnętrznych miast wygląda zupełnie inaczej. Jadąc wokół dziennych ulic Las Vegas, neon otacza cię, a ulice są wypełnione. Jest to przeciwieństwo piachu oczyszczonego przez Bakersfield, gdzie masz czas kontemplować szeroko otwarte przestrzenie wokół ciebie.

Choć ruch wygląda mniej imponująco, samochody ciężarowe - w szczególności ich wnętrza - są dobrze wymodelowane. Daje to dobre wyczucie uziemienia, ponieważ regularnie znajdujesz się wokół kabiny, aby lepiej spojrzeć na lusterka i inne informacje zwrotne.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się sterować działaniem za pomocą padu, klawiatury czy koła , American Truck Simulator poprowadzi Cię przez czarodzieja, aby upewnić się, że jesteś przygotowany przed wyjazdem. Moja rada, trzymaj się opcji automatycznych - przynajmniej na początku. Będziesz mieć dość do zrobienia, kiedy nauczysz się radzić sobie z przyczepą, GPS i innymi opcjami.

Kupowanie nowych ciężarówek i zakładanie firmy transportowej odbywa się poprzez proste menu i objaśnione obszernymi samouczkami. Dodają one głębi i ukierunkowania na działanie w miarę rozwoju imperium i zarządzania jego finansami. Nie jest to jednak obowiązkowe, więc jeśli chcesz pozostać przy życiu freelancera - zdobyć doświadczenie, aby lepiej przewieźć ładunek na dłuższych dystansach i cieszyć się dziwnie uspokajającym wrażeniem z jazdy - możesz to zrobić.

W tym na dłuższą metę

American Truck Simulator kontynuuje serię "fine lineage" i oferuje fantastyczną cenę. W przypadku nowoprzybyłych do gatunku transportowego należy wspomnieć, że w bezpośrednim porównaniu ostateczna wersja gry Euro Truck Simulator 2 wraz ze wszystkimi jej DLC to znacznie większa gra. Ale na marginesie nowe ustawienie ma w sobie pewną magię - szczególnie, gdy z głośników słychać krajową muzykę .

Opinie użytkowników o American Truck Simulator

Sponsorowany×