Assassin's Creed: Revelations

Assassin's Creed: Revelations Preview

Asasyn ostatnie starcie

Zalety

  • Wspaniała grafika i dźwięk
  • Dobre zwieńczenie historii Ezio
  • Nowe umiejętności głównego bohatera

Wady

  • Powtarzalne misje

Bardzo dobry
8

Assassin's Creed: Revelations to ostania gra z serii gier Assassin's Creed. Assassin's Creed: Revelations zamyka trylogię przygód asasyna Ezio Auditore da Firenze ekscytującym końcem.

Gra Assassin's Creed: Revelations to jako fascynujące zwieńczenie przygód Ezio. Oczywiście tylko dla fanów serii o asasynach walczących z zakonem Templariuszy. Assassin's Creed: Revelations łączy wiele wątków z poprzednich gier i to nie tylko tych z udziałem Ezio. Cofniemy się bowiem również do pierwszej gry Assassin's Creed i żywota przodka Ezio - Altaïra. Osoby, które nie grały jeszcze w żadną z gier z serii, mogą mieć trudności ze zrozumieniem zawiłości fabuły. Jeśli jesteś jedną z takich osób, wypróbuj najpierw Assassin's Creed 2 lub Assassin's Creed: Brotherhood.

Graficznie Assassin's Creed: Revelations podnosi poprzeczkę postawioną przez poprzednie części gry. Sama rozgrywka toczyć się będzie w rozleglejszym mieście i pełna będzie pobocznych zadań. Nie zabraknie również trybu multiplayer, w którym tak jak w Assassin's Creed: Brotherhood będziemy musieli konkurować z innymi graczami o szybkie i ciche zlikwidowanie celu.

Tylko czy nowe misje, nowe bronie i skomplikowana fabuła przyniesie fanom Assassin's Creed niezapomniane zwieńczenie przygód Ezio? O tym przekonamy się już niebawem.

Assassin's Creed: Revelations

Download

Assassin's Creed: Revelations Preview

Opinie użytkowników o Assassin's Creed: Revelations

Sponsorowany×