Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum Demo

Batman w domu wariatów

Zalety

 • Genialna grafika i mroczny klimat
 • Łatwe sterowanie
 • Batman jest superbohaterem, z naciskiem na super.

Wady

 • Walka i skradanie się są nieco zbyt łatwe

Bardzo dobry
8

Batman: Arkham Asylum to łączaca w sobie wiele gatunków gra akcji. Człowiek Nietoperz zmaga się z armią Jokera, w mrocznym zakładzie izolującym obłąkanych przestępców z Gotham.

Ogromne, zajmujące ponad 2GB pamięci, demo pozwala poznać początek historii i zobaczyć przynajmniej część atrakcji oferowanych przez grę Batman: Arkham Asylum. Znajdziesz tu skradanie się, widowiskowe walki - niestety nie wymagające zręczności, a tylko szybkiego klikania myszką, a nawet elementy gry przygodowej.

Batman: Arkham Asylum wygląda świetnie, grając czujesz się jak w środku filmu o Batmanie. Odczucia co do gry są jednak mieszane, czasem można jedynie podążać za wyznaczonym przez programistów scenariuszem. Tryb skradania się jest dziecinnie łatwy - przeciwnicy jak na komendę odwracają się od Batmana. Elementy zręcznościowe również wychodzą nieco zbyt łatwo. To cena za konsolowe pochodzenie tej gry. Na szczęście widowiskowość i klimat Batman: Arkham Asylum nie pozwalają się znudzić.

Choć rozgrywka w demo wydaje się nieco zbyt łatwa, Batman: Arkham Asylum to świetna gra, zwłaszcza dla fanów Batmana. Grafika i klimat wprost z komiksów o człowieku nietoperzu na długo pozostaną Ci w pamięci.

Zagraj też w następną część gry o Batmanie, kontynuującą historię z Arkham - Batman Arkham City.

Batman: Arkham Asylum

Download

Batman: Arkham Asylum Demo

Opinie użytkowników o Batman: Arkham Asylum

 • według Anonymous

  super.
  Wciągająca gra można w nią grać godzinami misje fajne i opłaca się ją ściągać..   Więcej

 • według Anonymous

  Dobra gra dla fanów Batmana.
  Bardzo dobra gra.Skradanie i walka również bywają trudne .Minusem jest walka z osta...   Więcej

Sponsorowany×