Counter-Strike: Source

Counter-Strike: Source

Najlepszy jeszcze Counter-Strike

Counter-Strike: Source (CSS) to konkurencyjna strzelanka pierwszoosobowa na PC przeznaczona wyłącznie do grania online - w rzeczywistości nie ma trybu offline. Choć był pierwotnie dostępny jako darmowy mod dla Half Life, teraz jest pełnopłatnym produktem na Steamie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Esencja oryginału ...
  • ... Ale z ulepszoną grafiką
  • Zmodernizowane mapy
  • Najlepsze doświadczenie w zespole

Wady

  • Nie jest kompatybilny z nieoficjalnymi mapami

Bardzo dobry
8

Counter-Strike: Source (CSS) to konkurencyjna strzelanka pierwszoosobowa na PC przeznaczona wyłącznie do grania online - w rzeczywistości nie ma trybu offline. Choć był pierwotnie dostępny jako darmowy mod dla Half Life, teraz jest pełnopłatnym produktem na Steamie.

Co to jest Counter-Strike: Source?

Counter-Strike: Source to remake oryginalnego modu Half Life, zbudowanego w znacznie ładniejszym silniku Source. Anegdotycznie oryginalnym twórcą modu był Turtle Studios - zespół, który później stał się bardziej znany jako twórcy gry Left 4 Dead.

Counter-Strike: Gra Source pozostaje taka sama. Ta skupiona strzelanka FPS rzuca graczami jako terroryści lub SWAT, którzy muszą walczyć ze sobą, próbując zrealizować serię celów (na przykład zakładaj zakładnik kontra oszczędzaj zakładnika). Ostatecznym celem jest wygrać więcej rund niż drużyna przeciwna.

Ostrzegam: graj pięć minut Counter-Strike: Source i możliwe, że twoje życie społeczne stanie się przeszłością. Urok Counter-Strike polega na pracy zespołowej i strategii potrzebnej do wygrania . To wymusza szybkie relacje (zarówno pozytywne, jak i negatywne), które zostaną utworzone z zespołem. Naprawdę czujesz, że walczysz o przyczynę, być tym, który ratuje świat lub je niszczy. Wszystko to sprawiło, że Counter-Strike jest znakiem wysokiej wody dla konkurencyjnych gier online.

Modernizacja serii była potrzebna

Jedną z największych atrakcji Counter-Strike: Source są jej mapy. Większość z tych przeróbek z oryginalnego trybu (takich jak de_nuke lub cs_assault). Ale niezależnie od tego, czy jest to nowe, czy stare, wyzwaniem każdej mapy w CSS jest nauczenie się, jak go dominować - znajdowanie każdego sekretnego zakamarka, kryjówki i błędu, aby wykorzystać go w celu osiągnięcia zwycięstwa. Nie, to nie jest oszustwo, tylko gra.

Jak wcześniej wspomniano, CSS używa silnika Source (jak widać w Half-Life 2). Rezultatem jest wizualnie mocniejsza, rozszerzalna i skalowalna gra - z możliwością dodawania efektów, takich jak normalne odwzorowanie, odbicia, HDR, a nawet fizyka z silnikiem fizyki Havok.

Na szczęście w tym momencie CSS jest stary, więc nawet przy tym wizualnym remoncie nie potrzebujesz potężnego komputera, aby cieszyć się grą.

Counter Strike: Source to pierwsza z serii, która jest wyłącznie platformą Steam Valve. Stanowiło to kwantowy skok pod względem dopasowania online, ale wielu użytkowników poświęca się tworzeniu wersji No-Steam Counter-Strike: Source. Nie zalecamy ich jednak - trzymaj się oficjalnej wersji .

Czy jesteś gotowy, aby zrozumieć jego sukces?

Counter-Strike: Source jest najlepszym w serii i najlepszym punktem wejścia dla nowych graczy. Chcesz się dowiedzieć, dlaczego ta seria ma tak wielu zwolenników? Nie szukaj dalej, pobierz teraz.

Oświadczenie: Nie ponosimy odpowiedzialności za to, że rujnuje ono Twoje życie.

Counter-Strike: Source

Download

Counter-Strike: Source

Opinie użytkowników o Counter-Strike: Source

Sponsorowany×