Endomondo Sports Tracker Pro

Endomondo Sports Tracker Pro 10.0.0

Profesjonalna aplikacja wspomagająca treningi

Zalety

  • Ogromna ilość możliwych ustawień
  • Integracja z Facebookiem i społecznością Endomondo
  • Informacje głosowe w czasie treningu
  • Czytelny i łatwy w obsłudze interfejs
  • Dodatkowe funkcjonalności

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Endomondo Sports Tracker Pro na Android to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom uprawiającym sport. Dokonuje różnorodnych pomiarów podczas ćwiczeń i świetnie motywuje do polepszania kondycji. Endomondo sprawi, że po prostu nie będziesz mógł doczekać się kolejnego treningu.

Wykorzystując GPS aplikacja potrafi zmierzyć czas ćwiczeń, przebytą odległość, a także spalone kalorie, prędkość czy tętno serca (wymaga dodatkowego urządzenia). Endomondo zapisuje wszystkie te dane, dzięki czemu łatwo porównasz swoje osiągnięcia na przestrzeni czasu. Program pozwala też wyznaczyć konkretne cele do osiągnięcia, jak na przykład przebycie określonego dystansu podczas biegania.

Aplikacja Endomondo Sports Tracker Pro na Android świetnie wykorzystuje mapy Google. Możesz zapisać pokonaną trasę, obejrzeć ją później w telefonie, a także pochwalić się przebytym dystansem na przykład na Facebooku. Dodatkowa opcja pozwala też znaleźć w okolicy trasy treningowe zapisane przez innych użytkowników w internecie.

Niezależnie od tego jak często uprawiasz sport i jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina, Endomondo pozwoli Ci monitorować swoje osiągnięcia i postępy w profesjonalny sposób.

Płatna wersja Endomondo posiada kilka dodatkowych opcji. Pozwala między innymi porównać swój wynik na identycznej trasie treningu, a więc zmierzyć się z sobą samym. Oprócz tego można ustawić cel ćwiczeń oparty na konkretnej ilości kalorii do spalenia lub określonej ilości czasu.

Jeśli wolisz bezpłatną wersję aplikacji, pobierz darmowy Endomondo Sports Tracker.

Endomondo Sports Tracker Pro

Download

Endomondo Sports Tracker Pro 10.0.0

Opinie użytkowników o Endomondo Sports Tracker Pro

Sponsorowany×