Endomondo Sports Tracker

Endomondo Sports Tracker 8.2.0

Ćwicz razem z iPhonem

Zalety

  • Ogromna ilość możliwych ustawień
  • Integracja z Facebookiem i społecznością Endomondo
  • Informacje głosowe w czasie treningu
  • Czytelny i łatwy w obsłudze interfejs

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Endomondo Sports Tracker na iPhone to darmowa aplikacja, która przyda się wszystkim osobom uprawiającym sport. Dokonuje różnorodnych pomiarów podczas ćwiczeń i świetnie motywuje do polepszania kondycji. Endomondo sprawi, że po prostu nie będziesz mógł doczekać się kolejnego treningu.

Wykorzystując GPS aplikacja potrafi zmierzyć czas ćwiczeń, przebytą odległość, a także spalone kalorie, prędkość czy tętno serca (wymaga dodatkowego urządzenia). Endomondo zapisuje wszystkie te dane, dzięki czemu łatwo porównasz swoje osiągnięcia na przestrzeni czasu. Program pozwala też wyznaczyć konkretne cele do osiągnięcia, jak na przykład przebycie określonego dystansu podczas biegania.

Aplikacja Endomondo Sports Tracker na iPhone świetnie wykorzystuje mapy Google. Możesz zapisać pokonaną trasę, obejrzeć ją później w telefonie, a także pochwalić się przebytym dystansem na przykład na Facebooku. Dodatkowa opcja pozwala też znaleźć w okolicy trasy treningowe zapisane przez innych użytkowników w internecie.

Niezależnie od tego jak często uprawiasz sport i jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina, Endomondo pozwoli Ci monitorować swoje osiągnięcia i postępy w profesjonalny sposób.

Najczęściej pobierane Trening na iphone

Więcej
Endomondo Sports Tracker

Download

Endomondo Sports Tracker 8.2.0

Opinie użytkowników o Endomondo Sports Tracker

Sponsorowany×