Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 1.19.2

Druga odsłona najlepszego symulatora ciężarówki

Euro Truck Simulator 2 to kontynuacja najpopularniejszego symulatora jazdy samochodem ciężarowym, Euro Truck Simulator. Nowe trasy, ulepszona grafika i zwiększony realizm dostarczą frajdy wszystkim miłośnikom ETS. Jeśli zawsze marzyłeś o tym, by zostać kierowcą ciężarówki, ten symulator da Ci prawdziwe spełnienie!

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Duży realizm
 • Świetna grafika
 • Duża sieć drogowa
 • Ciekawy system zdobywania doświadczenia

Wady

 • Zderzenia nie pozostawiają śladów na samochodach
 • GPS nie zawsze radzi sobie ze zmianą trasy

Doskonały
9

Euro Truck Simulator 2 to kontynuacja najpopularniejszego symulatora jazdy samochodem ciężarowym, Euro Truck Simulator. Nowe trasy, ulepszona grafika i zwiększony realizm dostarczą frajdy wszystkim miłośnikom ETS. Jeśli zawsze marzyłeś o tym, by zostać kierowcą ciężarówki, ten symulator da Ci prawdziwe spełnienie!

Świetnie odwzorowane modele aut i realistyczne trasy

Euro Truck Simulator 2 daje Ci wyjątkową okazję, by przejechać się autentycznymi pojazdami istniejących w rzeczywistości marek. Do dyspozycji masz między innymi ciężarówki firmy Mercedes, Renault, Volvo czy też Scania. Każdy ciągnik posiada swoje charakterystyczne cechy i wnętrze szoferki przedstawione jest z ogromną dbałością o szczegóły.

Ciężarówki wyglądają jak prawdziwe. Zadziwia dokładność z jaką oddano detale i charakterystyczne wyposażenie każdego z ciągników. Znawcy tematu, bez patrzenia na znaczek i oznaczenia będą mogli rozpoznać markę i typ poszczególnych ciężarówek. Dodatkowym smaczkiem jest możliwość personalizowania wyglądu naszej maszyny.

Jeśli chodzi o zakres tras drogowych Euro Truck Simulator 2 skupia się przede wszystkim wokół Niemiec. To właśnie to państwo jest najdokładniej odwzorowane w grze i pokryte najgęstszą siecią dróg.

W Polsce odwiedzimy Poznań, Wrocław oraz Szczecin. Dostępne są również drogi łączące te trzy miasta, choć wkrótce ma ukazać się dodatek do ETS2 ze znacznie poszerzoną mapą Polski.

Krajobrazy są oddane bardzo realistycznie. Co prawda w polskich miastach nie umieszczono żadnych charakterystycznych budowli, ale trasa z Poznania do Berlina jest jak prawdziwa. Zaraz po opuszczeniu miasta napotykamy bramki poboru opłat. W pewnym momencie autostrada zmienia się w zwykłą drogę krajową, jak miało to miejsce przed oddaniem do użytku ostatniego odcinka A2. Aż łezka w oku się kręci!

Wygodne sterowanie o różnych poziomach trudności

W grze Euro Truck Simulator 2 możesz wybrać sterowanie w zależności od swoich umiejętności. Dlatego gra świetnie nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Ci którzy dopiero zaczynają, mogą używać automatycznych ustawień. Natomiast zaawansowani kierowcy mają możliwość regulować przyrządy ręcznie, jeśli tylko orientują się w całej masie przycisków i wskaźników.

Realistyczne krajobrazy na europejskich autostradach


Euro Truck Simulator 2 powstał na nowym silniku graficznym, którego możliwości mogliśmy poznać grając w Scania Truck Driving Simulator.

ETS 2 wygląda po prostu świetnie. Krajobrazy, a szczególnie zmieniające się warunki pogodowe wyglądają bardzo realistycznie. Jazda podczas burzy robi spore wrażenie.

Wizualnie gra jest bardzo dopracowana. Co prawda zdarzają się jakieś niedociągnięcia, ale są one mało znaczące w porównaniu z całokształtem. Szczegóły są dopracowane do tego stopnia, że cienie mijanych latarni przesuwają się także po poszczególnych elementach szoferki.

W Euro Truck Simulator 2 znajdziemy też wiele charakterystycznych zabytków, mostów i innych przydrożnych budowli, które występują w danych miejscach naprawdę. Pozytywnie wpływa to na realizm rozgrywki i sprawia, że gra wygląda po prostu swojsko. Same trasy oddają również mniej więcej stan rzeczywisty.

Świetna gra dla wszystkich miłośników aut ciężarowych

Euro Truck Simulator 2 to jeden z najlepszych symulatorów na rynku gier. Świetna grafika, doskonale odwzorowane ciężarówki, intuicyjne sterowanie i realistyczne trasy europejskich autostrach sprawiają, że gra wchłonie Cię na wiele godzin. Dla wszystkich miłośników motoryzacji i dużych aut zagranie w tę grę jest po prostu obowiązkowe!

Wymagania sprzętowe:


Niestety, lepsza grafika sprawiła, że wzrosły wymagania minimalne Euro Truck Simulator 2. Minimalne wymagania ETS 2 są następujące: Procesor Dual Core 2,4 Ghz, 2GB pamięci RAM, karta graficzna z 256MB pamięci (ekwiwalent GeForce 7600 GT lub lepsza). Aby gra rozwinęła skrzydła zalecana jest następująca konfiguracja : procesor Dual Core 3 Ghz, 4 GB RAM i karta graficzna z 1 GB pamięci (ekwiwalent GeForce GTS 450 lub lepsza).
Euro Truck Simulator 2

Download

Euro Truck Simulator 2 1.19.2

Opinie użytkowników o Euro Truck Simulator 2

 • Ryszard Słominski

  według Ryszard Słominski

  ale fajne.
  no całkiem no bo ja lubie ciężarówki xD a i wiesz co jest fajne
  Pros: ze są ciężaróki
  Cons:...   Więcej

 • według Anonymous

  ^%$#.
  euro track symulator 2 jest super tylko że dodajcie mody za dormo
  Cons: moduw graczy.   Więcej

 • według Anonymous

  lolowanie.
  żal mi tej gry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...   Więcej

 • według Anonymous

  zajebista gra .
  ja też mam problem z kluczem ten co jest na yt nie działa pomoże ktoś
  Pros: realistyczość<...   Więcej

 • Anonymous

  według Anonymous

  SpOkO.
  wspaniały symulator, w nim moge sie uczyć jak wjechać w drzewo w realu xD
  Pros: dużo dróg można we w...   Więcej

 • według Anonymous

  Bedzie dzialalo na Windows 8.1.
  będzie działało na windows 8.1 z procesorem intel core i5??
  Pros: grafika r...   Więcej

Sponsorowany×