Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 1.19

Zbuduj imperium frachtu w Europie

Euro Truck Simulator 2 jest bardzo wyczekiwany Europejski tir dalszy ciąg. Posiada ulepszoną grafikę i pozwala podróżować po dużym wyborze autostrad w Europie Środkowej.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Realistyczna rozgrywka
  • Znacznie ulepszona grafika
  • Wiele miejsc do odkrycia
  • Spersonalizowane radio
  • Wsparcie dla kierownicy

Wady

  • Brak uszkodzeń pojazdu
  • Może stać się monotonna

Bardzo dobry
8

Euro Truck Simulator 2 jest bardzo wyczekiwany Europejski tir dalszy ciąg. Posiada ulepszoną grafikę i pozwala podróżować po dużym wyborze autostrad w Europie Środkowej.

Sen ciężarówki

Istnieje wiele symulacji ciężarówek, ale ETS jest jednym z najbardziej znanych i lubianych. To z pewnością będzie kontynuowane z Euro Truck Simulator 2. Ciężarówki wyglądają świetnie i są licencjonowane od takich firm jak Scania, Renault i MAN. Będziesz mógł dostosować wydajność i wygląd swoich ciężarówek.

W Euro Truck Simulator 2 znajduje się ponad 60 miast w Wielkiej Brytanii, Belgii, Włoszech, Holandii i innych krajach. Twoim zadaniem jest zbudowanie odnoszącej sukcesy firmy transportowej, zapewniającej dostawy na cały kontynent w odpowiednim czasie. Podczas gdy głównym celem jest oczywiście prowadzenie pojazdu, wykonywanie zadań w celu zarobienia pieniędzy, kupowanie własnej ciężarówki, a ostatecznie własnej floty i innych kierowców oznacza to, że możesz być bardzo zaangażowany w grę. Nie różni się to od gry fabularnej, ale z ciężarówkami i drewnem zamiast smokami i gadającymi drzewami.

Euro Truck Simulator 2 jest ciągle aktualizowany o więcej pojazdów i poprawek do obsługi ciężarówek i fizyki, czyniąc go jeszcze bardziej realistycznym. Istnieje również dedykowana społeczność fanów, którzy tworzą mod dla symulatora - co oznacza, że ​​jest mnóstwo rzeczy, które możesz dodać za darmo. Do tego dochodzi jeszcze sporo premium DLC od programisty SCS Software, w tym ogromny dodatkowy pakiet mapowy Going East, który pozwala przewozić samochody ciężarowe po całej Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech.

To jest sim

Pomimo swoich uroków, Euro Truck Simulator może czuć się nieco zniechęcający i suchy dla przybyszów. Fani ciężarówek będą chętni do nurkowania, ale dla nikogo mniej pewnego, czy życie za kierownicą jest dla nich, wymagana jest cierpliwość i wytrwałość. Istnieje samouczek wprowadzający, ale po jego zakończeniu prawdopodobnie poczujesz się trochę zagubiony.

Po opanowaniu i opanowaniu układów sterowania, Euro Truck Simulator 2 staje się bardziej aktywny i rytmiczny. Chociaż jest znacznie lepiej wyglądający niż jego poprzednik, jeśli przestaniesz rozglądać się za długo, środowisko stanie się nieświeże. Podobno, podczas gdy jego poprawianie, ruch nie wydaje się całkiem odpowiedni. Wszystko to może być wybaczone i zapomniane, jeśli lubisz długie podróże drogowe przy relatywnie niskich prędkościach!

Najlepszy symulator ciężarówki

Euro Truck Simulator 2 jest najlepszy w swojej klasie. Jeśli jazda samochodem ciężarowym jest tym, co chcesz zrobić, jest to najlepsza opcja, a szczęście, że masz bardzo oddanego programistę, który stale poprawia symulację i słucha fanów.

Euro Truck Simulator 2

Download

Euro Truck Simulator 2 1.19

Opinie użytkowników o Euro Truck Simulator 2

Sponsorowany×