Farm Heroes Saga

Farm Heroes Saga 2.0.13

Candy Crush Saga jedzie na wieś!

Farm Heroes Saga to farmerska odmiana gry typu „połącz trzy tego samego rodzaju”, której producentem jest twórca Candy Crash Saga.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Proste reguły
  • Wciągająca
  • Kolorowa grafika
  • Wiele poziomów

Wady

  • Brak oryginalności
  • Trudno w nią grać bez zakupu dopalaczy i połączenia z Facebookiem

Dobry
7

Farm Heroes Saga to farmerska odmiana gry typu „połącz trzy tego samego rodzaju”, której producentem jest twórca Candy Crash Saga.

Zabawa na farmie

Farm Heroes Saga spodoba się fanom takich gier, jak Candy Crush Saga i kultowego Bejeweled. Chodzi w nich o to, by połączyć ze sobą trzy lub więcej przedmiotów tego samego rodzaju, np. trzy cukierki, owoce lub… uprawy rolne!

Minimalne zbiory poszczególnych plonów są określone na początku każdego poziomu. Aby przejść do następnego etapu, trzeba je zebrać, tzn. połączyć w określonej liczbie ruchów. Zebranie więcej niż minimalnej ilości plonów owocuje przejściem do trybu Hero. Możemy w nim zdobyć dodatkowe punkty, które później można wymienić na magiczne fasolki. Można za nie kupić różnego rodzaju bonusy i dopalacze.

Jak w innych grach tego typu, da się przyspieszyć postępy w grze, kupując – tym razem, za ciężko zarobione złotówki - dodatkowe ruchy, power-upy, itp.

Czy łatwo w nią grać?

Farm Heroes Saga ma bardzo proste reguły. Nawet początkujący gracze opanują je w mgnieniu oka. Wszystkie zasady wyjaśnione są w doskonałym samouczku.

Chociaż reguły są banalne, to Farm Heroes Saga do najprostszych nie należy. W kolejnych poziomach oczekuje się od nas zebrania coraz większych ilości plonów, a ilość dostępnych ruchów irytująco szybko maleje. To właśnie tak twórcy gry chcą nas przekonać do dokupienia bonusów i power-upów.

Jak wygląda?

Jak można było oczekiwać od Króla gier logicznych, Farm Heroes Saga charakteryzuje się przesłodzonymi animacjami i przesyconymi kolorami. Wszystko wygląda doprawdy prześlicznie, a radosna ścieżka dźwiękowa będzie nam pobrzmiewać w głowie długo po skończeniu gry. Co kto lubi…

Werdykt

Farm Heroes Saga jest mało oryginalna - to w zasadzie Candy Crush Saga z krowami. Ale jeśli lubisz przesłodzone gry logiczne, to na pewno zakochasz się w tej grze od pierwszego wejrzenia.


Farm Heroes Saga

Download

Farm Heroes Saga 2.0.13

Opinie użytkowników o Farm Heroes Saga

Sponsorowany×