Firefox Reality

Firefox Reality 1.0

Darmowa aplikacja Virtual Reality do przeglądania Internetu

W przeciwieństwie do tradycyjnych przeglądarek, takich jak Google Chrome czy Explorer, użytkownicy mogą teraz cieszyć się bardziej wciągającym doświadczeniem dzięki tej nowej przeglądarce VR. Wyposażony w szereg ciekawych funkcji, ta nowa aplikacja ma na celu zadowolenie.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dodanie wyszukiwania głosowego jest niezwykle przydatne.
  • Płynne przejścia między środowiskami 2D i 3D
  • Wyposażony w znany układ Firefoksa.
  • Dostępne są liczne i ekscytujące gry VR.

Wady

  • Nie można zmienić położenia okna przeglądania podczas układania.
  • Nie można go używać bez zestawu słuchawkowego VR innej firmy.
  • Na ekranie nie ma żadnych zakładek ani zakładek.
  • Brak obsługi filmów 360 °.

W przeciwieństwie do tradycyjnych przeglądarek, takich jak Google Chrome czy Explorer, użytkownicy mogą teraz cieszyć się bardziej wciągającym doświadczeniem dzięki tej nowej przeglądarce VR. Wyposażony w szereg ciekawych funkcji, ta nowa aplikacja ma na celu zadowolenie.

W pełni wciągająca platforma

Firefox Reality pozwala teraz użytkownikom przeglądać Internet w trójwymiarowym i interaktywnym środowisku. Zapowiadane jako płynne przejście między trybami dwuwymiarowymi i trójwymiarowymi, interfejs ten może działać w połączeniu z platformami innych firm, takimi jak Oculus, Daydream i Viveport. Korzystanie z zastrzeżonego silnika sieciowego Quantum pomaga zapewnić bezproblemową obsługę.

Możliwości wyszukiwania głosowego

Można argumentować, że jedną z najciekawszych funkcji związanych z Firefox Reality jest dodanie możliwości wyszukiwania głosowego. Podczas gdy wejścia tekstowe są nadal obsługiwane, polecenia głosowe można zintegrować bezpośrednio przez mikrofon znaleziony w zestawie VR. Ten program będzie wymagać 51 megabajtów wolnego miejsca na dysku twardym.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na windows

Firefox Reality

Download

Firefox Reality 1.0

Opinie użytkowników o Firefox Reality

Sponsorowany×