Football Manager Handheld 2015

Football Manager Handheld 2015 6.0

Zbuduj swój sukces z ławki trenerskiej

Football Manager Handheld 2015 to menadżer zarządzania drużyną piłkarską na smartfony i tablety. Gra posiada prawdziwą ogromną bazę danych, 3 tryby rozgrywki i zróżnicowany poziom intensywności wyzwań.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Trzy ekscytujące tryby gry
  • Głębia gry
  • Ulepszony silnik 2D
  • Zarządzanie każdym aspektem klubu
  • Ulepszona siatka obserwatorów

Wady

  • Początek gry jest dość wolny
  • Mało rewolucyjna

Doskonały
9

Football Manager Handheld 2015 to menadżer zarządzania drużyną piłkarską na smartfony i tablety. Gra posiada prawdziwą ogromną bazę danych, 3 tryby rozgrywki i zróżnicowany poziom intensywności wyzwań.

Mnóstwo trybów i rozgrywek ligowych

Football Manager Handheld 2015 podsumowuje i ulepsza najlepsze cechy poprzedniej edycji.

Tryb Career (Kariera) może trwać nawet i 30 lat, w trakcie których musisz się trochę postarać, aby odnieść sukces. Na początku przyjdzie ci zapewne prowadzić jakiś mniej znany klub, w którym będziesz musiał stawiać postawione przed tobą zadania ze strony zarządu. Wraz z sukcesami uzyskasz sławę i prestiż, które mogą otworzyć ci drzwi do największych drużyn na świecie.

Jednak w grze, podobnie jak w prawdziwym futbolu, nie zawsze wszystko idzie w odpowiednim kierunku. Czasami będziesz musiał się zmierzyć z kiepskimi wynikami, słabym morale zawodników czy trudnymi kontaktami z prasą i kierownictwem klubu. Jeśli taka sytuacja będzie się przedłużać, możesz ostatecznie zostać zwolniony z klubu.

FMH 2015 zawiera rozgrywki ligowe z 14 krajów (wszystkich najważniejszych lig europejskich oraz rozgrywki ligi brazylijskiej i australijskiej). Gra pozwala stanąć w szranki w 4 rozgrywkach jednoczenie. Możesz zatem rozpocząć swoją przygodę z Premier League, a następnie przenieść się do Primera Division lub innej ligi, z której dostaniesz ofertę pracy.

Football Manager Handheld oferuje bardzo dużą bazę klubów i zawodników. Umożliwia również prowadzenie polityki transferowej, zarządzanie bardziej zaawansowaną siatką obserwatorów (którzy wyszukają perspektywicznych piłkarzy). W grze masz także opcję kontaktu z piłkarzami, właścicielami klubu i rezerwami, zarządzasz treningami, wpajasz swoje schematy taktyczne piłkarzom i zajmujesz się jeszcze wieloma innymi rzeczami.

Głębia gry jest imponująca. W tym roku możesz zdobywać doświadczenie poprzez wygrywane trofea, zyskując tym samym coraz wyższą reputację w kręgu menadżerów.

Tryb My Club jest dość podobny do trybu Kariera z tą różnicą, że tutaj możesz stworzyć zespół z zawodników, jakich tylko chcesz. Możesz również wybrać stroje, nazwę klubu i wiele innych opcji, nie zapominając również o wyborze rozgrywek ligowych, w których ma wystartować.

Challenges, czyli Wyzwania to tryb, w którym otrzymasz specjalne zadanie do wykonania. Będzie to przykładowo misja uratowania zespołu przed spadkiem z ligi. Misja ta ma swój z góry określony czas i warunki na jej wykonanie.

Kiedy już ukończysz wszystkie wyzwania w grze, możesz dokupić dodatkową misję poprzez zakupy w aplikacji. Dzięki nim możesz nabyć także wiele innych rzeczy, wliczając w to immunitet chroniący cię przed dymisją oraz możliwość prowadzenia reprezentacji.

Dobrze zaprojektowany interfejs

Interfejs gry, choć nie odbiega od tego z poprzednich wersji, jest dużo lepiej zaprojektowany i łatwiejszy w użyciu.

Korzystając z lewej kolumny, zyskasz dostęp do podstawowych funkcji w grze. Z głównego menu masz natomiast dostęp do najświeższych informacji oraz ekranu podsumowującego dotychczasowe wyniki drużyny. Znajdziesz tam klasyfikację, ostatnie wyniki, zbliżające się zobowiązania, zestawienie finansów oraz statystyki najlepszych piłkarzy w drużynie.

Grafika 2D, komentarz tekstowy oraz statystyki

Mecze, które przyjdzie ci rozgrywać, możesz obejrzeć poprzez symulację grafiki 2D albo czytając klasyczny komentarz tekstowy. Zyskasz ponadto dostęp do statystyk w czasie rzeczywistym, zawierających dużą liczbę danych na temat poszczególnych zawodników. Są to bardzo pożyteczne informacje, pozwalające dokonać właściwej decyzjo o zmianie zawodnika lub przejściu na inny schemat taktyczny.

Na koniec każdego meczu dostaniesz od swojego asystenta specjalny raport odnośnie poczynań drużyny, podkreślający zalety oraz wady drużyny w każdym spotkaniu.

Najlepszy menadżer na smartfony

Football Manager Handheld 2015 pozwala zagłębić się w każdy szczegół z życia klubu, począwszy od aspektów finansowych, a kończąc na tych sportowych. Poziom wyzwań, jakie przed tobą stoją, jest naprawdę niezwykły, co przełoży się z pewnością na wiele godzin wciągającej gry.

Football Manager Handheld 2015 nie wprowadza rewolucji, ale ulepsza wszelkie elementy rozgrywki znane z poprzednich części.

Należy również pamiętać, że wzrosła liczba dostępnych rozgrywek ligowych, w jakie można grać na raz. Tym samym gra stało się bardziej „bateriożerna” i potrzebuje większą ilość czasu na doładowywanie danych. Dlatego wybierając liczbę lig, weź pod uwagę moc obliczeniową swojego urządzenia.

Football Manager Handheld 2015 to gra najwyższej jakości, którą rekomendujemy dla prawdziwych miłośników piłkarskich menadżerów.

Football Manager Handheld 2015

Download

Football Manager Handheld 2015 6.0

Opinie użytkowników o Football Manager Handheld 2015

Sponsorowany×