FreePDF XP

FreePDF XP 4.06

Załóż fabrykę PDFów

Zalety

 • Stabilny i niezawodny

Wady

  Doskonały
  9

  FreePDF XP pozwala na konwersję dowolnego dokumentu do formatu PDF. Format ten jest najbardziej rozpowszechnionym standardem tworzenia elektronicznych publikacji.

  Zasada działania FreePDF XP polega na dodaniu w systemie wirtualnej drukarki. Drukarka ta nosi nazwę FreePDF XP a jej funkcja nie jest drukowanie lecz generowanie dokumentów PDF. Przykładowo, jeśli dokument, który chcesz przekształcić zapisano w formacie DOC, wystarczy że otworzysz go w domyślnym edytorze i wybierzesz opcję drukowania. Po zmianie domyślnej drukarki na wspomnianą, program FreePDF XP "wydrukuje" plik PDF o tej samej zawartości.

  FreePDF XP pozwala wybrać miejsce w którym zostanie zapisany wynikowy dokument, jego jakość oraz ewentualne szyfrowanie. To ostatnie ochroni dokument przed dostępem osób nieuprawnionych. Program jest nieco siermiężny a polonizacja interfejsu jest dziełem elektronicznego tłumacza. Produkowane przez program pliki PDF nie pozostawiają nic do życzenia. Aby wypełnić swoją misję FreePDF XP instaluje w systemie dodatkowy program Ghostscript.

  FreePDF XP pomoże przekształcić pliki tekstowe, obrazy i strony internetowe na format PDF zachowując układ dokumentu macierzystego. Efekt jest w pełni zadowalający a praca programu bardzo stabilna.

  FreePDF XP

  Download

  FreePDF XP 4.06

  Opinie użytkowników o FreePDF XP

  Sponsorowany×