Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City 1.01

Grand Theft Auto: Vice City dla komputerów Mac

Grand Theft Auto: Vice City widzi ogromnie udaną serię Grand Theft Auto i cofa się do lat 80-tych. Posiadając niesamowitą głębię i ekscytujące misje, zabiera wszystko, co fani kochają w GTA III i sprawia, że ​​jest jeszcze lepsza.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dużo więcej głębi i realizmu niż GTA III
  • Mnóstwo broni, samochodów i scenariuszy
  • Bardziej wymagająca rozgrywka
  • Lepsza ogólna grafika i dźwięk niż GTA III

Wady

  • Najpierw trzeba trochę nawigować po Vice City
  • Nie zapisuje w usłudze iCloud do odtwarzania na urządzeniach z systemem iOS
  • Brak wsparcia dla gamepada

Doskonały
9

Grand Theft Auto: Vice City widzi ogromnie udaną serię Grand Theft Auto i cofa się do lat 80-tych. Posiadając niesamowitą głębię i ekscytujące misje, zabiera wszystko, co fani kochają w GTA III i sprawia, że ​​jest jeszcze lepsza.

Niezwykle realistyczne miasto

Jak zwykle, Twoim celem jest zmierzenie się z przestępczym podziemiem podczas walki z miejskim rozproszeniem Vice City, które luźno opiera się na Miami w połowie lat osiemdziesiątych. Po drodze akcja może odbywać się w dowolnym miejscu, od plaży i bagien po miejskie getta. Rozgrywka zachowuje klasyczny nieliniowy styl z narracją opartą na postaciach po przybyciu do Vice City z niewiele więcej niż koszulą na plecach.

Jeśli kochasz GTA III , prawdopodobnie zostaniesz zaskoczony przez Vice City, który zadziwia swoją głębią, jakością i grafiką. Jest to w zasadzie rozszerzenie GTA III, ale ma więcej funkcji, takich jak ścieżki dźwiękowe, podkłady głosowe, broń i pojazdy (w tym samoloty morskie). Podobnie jak poprzednie, niektóre elementy są dla dorosłych, więc nie są przeznaczone dla dzieci - aby pobrać tę grę, musisz mieć co najmniej 17 lat.

Historie i misje są bardziej złożone niż GTA III i jest więcej elementów prawdziwego życia. Wywoływanie policyjnych pościgów jest jednym z najbardziej ekscytujących elementów, które są bardziej subtelne niż w GTA III. Prowadzenie czerwonego światła nie zrobi tego, ale jeśli wywołasz nieco zbyt wiele chaosu na ulicach, będą cię ścigać w ciągu kilku sekund.

Brak wsparcia dla iCloud lub obsługi kontrolera gamepada

To zajmuje trochę czasu, aby wypracować wszystkie kontrole i różne sposoby wypełniania fabuły w GTA: Vice Vity. Jest to tak wielka gra, że ​​szkoda, że ​​programiści Rockstar nie dodali zapisywania w iCloud, aby pozwolić użytkownikom Maca na zapisanie gry online, a później na iPadzie. Jest też trochę rozczarowujące, że nie ma wsparcia dla gamepada - musisz grać w Grand Theft Auto: Vice City na klawiaturze, co nie jest do końca takie samo.

Niezwykła dbałość o szczegóły

Grafika i dźwięk w GTA: Vice City są niesamowicie szczegółowe. Jeśli chodzi o grafikę, dbałość o szczegóły jest równie imponująca jak uwaga na rozgrywkę z Vice City, która ma wygląd i prawdziwe miasto w USA. Jeśli chodzi o dźwięk, wszystko, od subtelnych zmian obrotów silnika do kolizji i wrzasków tych, których kosisz w samochodzie, przyczynia się do niesamowitego realizmu tej gry

Doskonała kontynuacja GTA III

Grand Theft Auto: Vice City to wspaniała gra akcji, która Cię rozwali, jeśli kochasz GTA III.

Grand Theft Auto: Vice City

Download

Grand Theft Auto: Vice City 1.01

Opinie użytkowników o Grand Theft Auto: Vice City

Sponsorowany×