HERE WeGo

HERE WeGo (HERE Maps) 2.0.0

Mapy Nokia na iPada oraz iPhone

Zalety

 • Dobrej jakości mapy
 • Możliwość zapisania map offline
 • Nawigacja głosowa
 • Możliwość wytyczenia trasy komunikacją miejską

Wady

 • Zdjęcia satelitarne starsze niż w mapach Google
 • Brak widoku ulicy Street View oraz 3D
 • Komunikacja miejska nie jest obsługiwana we wszystkich miastach

Bardzo dobry
8

HERE to darmowe mapy na urządzenia z systemem iOS, stworzone przez koncern Nokia i wcześniej dostępne tylko na telefonach tego fińskiego producenta. Aplikacja ta stanowi doskonałą alternatywę dla niezbyt dobrych map Apple.

HERE zawiera dość szczegółowe i dokładne mapy. Do dyspozycji mamy widok mapy, satelitarny, a także podgląd natężenia ruchu drogowego. Do jakości samych map nie można mieć zastrzeżeń. Widok satelitarny, w porównaniu z Google Maps, wypada trochę gorzej, gdyż niektóre regiony są w HERE lekko zdezaktualizowane. Niemniej jednak pokrycie widokiem satelitarnym jest zadowalające. Niestety w mapach od Nokii nie znajdziemy widoku ulicy Street View, ani 3D.

W zamian za to mamy w HERE możliwość planowania trasy za pośrednictwem komunikacji miejskiej. W dużych miastach opcja ta działa całkiem dobrze, choć niestety nie zawiera linii autobusowych, a jedynie tramwaje i metro. Kierowcy docenią za to podgląd natężenia ruchu drogowego, który pokazuje, jak bardzo zakorkowane są największe arterie w miastach oraz główne szlaki komunikacyjne. Dostępna jest także nawigacja głosowa, ale działa ona tylko w przypadku tras pieszych.

Wygląd aplikacji HERE jest bardzo przyjazny i funkcjonalny. Nie ma problemu ze znalezieniem wszystkich opcji oraz funkcji. Osoby często podróżujące docenią możliwość zapisania obszaru mapy w pamięci telefonu. Dzięki temu, będąc za granicą nie trzeba łączyć się z Internetem, aby nawigować po nieznanej okolicy.

HERE to bardzo dobra aplikacja z mapami. Opcja korzystania z map offline oraz wiele funkcji dodatkowych sprawiają, że warto ją wypróbować.

HERE WeGo

Download

HERE WeGo (HERE Maps) 2.0.0

Opinie użytkowników o HERE WeGo

 • według Anonymous

  Brak na iosa 7,0.
  Brak na iosa 7,0 dla iphona 5, więc nie można ocenić przydatności aplikacji.   Więcej

Sponsorowany×