ipla lite

ipla lite beta na Mac 0.1.2b

Internetowy odtwarzacz programów TV Polsat na Mac

Zalety

  • Wiele dostępnych materiałów
  • Płynne odtwarzanie
  • Wygodny interfejs

Wady

  • Oferta programowa nie jest najwyższych lotów

Doskonały
9

Ipla lite to darmowy odtwarzacz programów udostępnianych przez telewizję Polsat. Ipla lite to specjalna wersja programu Ipla przygotowana na komputery Mac z wykorzystaniem technologii Adobe Air. Wprowadzi do Twojego Maca ulubione programy Polsatu. Pobierz Ipla lite na Mac i zapomnij o telewizorze.

Dzięki Ipla lite na Mac możesz obejrzeć to, co najczęściej kojarzy się z Polsatem. Jest "Świat według Kiepskich", można też poklaskać w rytm muzyki Piotra Rubika albo zaśpiewać piosenkę z Czesiem z "Włatców Móch". Największym atutem programu był dostęp do transmisji Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2008 roku. Ipla lite oferowała też transmisję festiwalu Top Trendy, oraz finału Miss Polski.

Choć to piłka nożna przyciągnęła internautów do tego programu, trzeba przyznać, że Ipla lite stale się rozwija. Program działa bardzo płynnie i umożliwia bezpłatny dostęp do coraz większej ilości programów. Zawartość poukładano tematycznie w kategoriach: seriale, rozrywka, muzyka, wiadomości i sport. Wersja na Mac nie zawiera funkcji społecznościowych (czatu), które dostępne są w wersji na Windows.

Najczęściej pobierane Filmy i telewizja na mac

Więcej
ipla lite

Download

ipla lite beta na Mac 0.1.2b

Opinie użytkowników o ipla lite

Sponsorowany×