Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010 Professional Academic

Kwintesencja pakietu produktywności dla studentów

Zalety

  • Ulepszone wzornictwo w interfejsie "wstążki"
  • Doskonała nowa wersja Outlooka
  • Ładne wbudowane narzędzia do edycji obrazu
  • Obsługa filmów w programie PowerPoint i mini-wykresów w programie Excel
  • Zwiększona wydajność i użyteczność

Wady

  • Brak warty wspomnienia

Niezbędny
10

Firma Microsoft nie oferuje już wersji próbnej pakietu Office 2010. Możesz pobrać Uniwersytet Office 365 zamiast próbny.

Microsoft Office 2010 Professional Academic to specjalna wersja popularnego pakietu oprogramowania, opracowanego specjalnie dla studentów uczelni wyższych i sprzedawanego w bardzo atrakcyjnej cenie.

Choć jest to specjalna wersja dla studentów, Microsoft Office 2010 Professional Academic nie jest w żaden sposób ułomny. Obejmuje on programy Word, Excel, Powerpoint, OneNote, Outlook, Access, InfoPath, SharePoint, Communicator i Publisher - kompletny zestaw aplikacji ułatwiających codzienną pracę domową, zadania i dokumenty.

Jeśli chodzi o wygląd, wszystkie programy w pakiecie Microsoft Office 2010 Professional Academic zachowują interfejs wstążki - w wyraźnym, niemal minimalistycznym stylu - ale przycisk pakietu Office zapewnia teraz dostęp do zupełnie innego panelu. Zawiera bezpośredni dostęp do wszystkich zadań związanych z dokumentami, a także pokazuje szczegółowe informacje o dokumencie, nad którym obecnie pracujesz.

Microsoft Office 2010 Professional Academic ma prawie te same funkcje, które widzieliśmy w innych wersjach pakietu. Na przykład menu kontekstowe w programie Word zostało znacznie ulepszone i umożliwia przeglądanie zmian w czasie rzeczywistym podczas przeglądania różnych opcji. Możesz teraz dodawać filmy do prezentacji PowerPoint , usuwać zbędne wiadomości z rozmów w Outlooku i wstawiać małe kolorowe tabele do arkuszy kalkulacyjnych Excel . Istnieją również narzędzia do tłumaczenia tekstu, wykonywania zrzutów ekranu i korzystania z nich oraz stosowania efektów specjalnych do obrazów używanych w dokumentach.

Jeśli chodzi o wydajność, Microsoft Office 2010 Professional Academic wydaje się być szybki i lekki w zakresie zasobów systemowych. Występuje znaczna poprawa w czasie, w którym aplikacje aplikacji mają zostać uruchomione i jak zachowują się podczas pracy nad dokumentami.

Podsumowując, pakiet Microsoft Office 2010 Professional Academic to doskonały pakiet biurowy z nowymi funkcjami, które ułatwiają i ułatwiają korzystanie z niego. Innowacje pakietu Microsoft Office zmieniają go w jeszcze bardziej profesjonalne rozwiązanie do codziennych prac domowych i dokumentów uniwersyteckich.

Microsoft Office 2010 Professional Academic pozwala w pełni przetestować nową, długo oczekiwaną wersję najpopularniejszego pakietu produkcyjnego na świecie.

Microsoft Office 2010 obsługuje następujące formaty

DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, MDB, ACCDB, PUB, RTF, TXT, HTM, JPG, PNG, TIF, EMF, WMF, XML, WRI, ODT, ODP, ODS, WMV, AVI, PDF

Microsoft Office 2010

Download

Microsoft Office 2010 Professional Academic

Opinie użytkowników o Microsoft Office 2010

Sponsorowany×