MicroVolts

MicroVolts

Darmowe gry online szaleństwo dla wielu graczy

Zalety

  • Łatwo się dostać
  • Szybko i przyjemnie
  • Dobra grafika i prezentacja

Wady

  • Brak głębokości

Bardzo dobry
8

MicroVolts to szybka gra o postacią w stylu retro , w której celem jest pokonanie przeciwników online poprzez zbieranie baterii i zabijanie.

Grasz zabawkami z pistoletami w MicroVolts, na różnych kolorowych mapach, takich jak sypialnie, ogrody i zestawy z dzikiego zachodu. To totalna przemoc z kreskówek, kiedy gracze eksplodują w częściach zabawek po śmierci.

MicroVolts nie jest oryginalny, ze stylem przypominającym Team Fortress , ale jest to zabawne i przyjemne projektowanie areny, które sprawiają, że jest to przyjemne. Również tryby gry są dość standardowe, ale są bardzo przystępne, dzięki prostym kontrolkom i doskonałemu samouczkowi.

Zabici gracze zostawiają energię na baterie lub kule do zbierania, aby zwiększyć swoje zdrowie i amunicję. W grze jest siedem rodzajów broni, które obejmują niemal każdy styl gry, jaki można sobie wyobrazić. Prędkość MicroVolt jest taka, że ​​zawsze będziesz obracał broń, kiedy ich potrzebujesz.

MicroVolts wygląda dobrze, a jego szalone tempo sprawia, że ​​jest to idealna gra od czasu do czasu. Może nie mieć zbyt dużej głębi, aby utrzymać uwagę zbyt długo, ale zdecydowanie warto ją pobrać i wypróbować.

Opinie użytkowników o MicroVolts

Sponsorowany×