My Little Pony

My Little Pony na Android 1.2.5

Małe kucyki w pełnej przygód i przyjaźni grze

Zalety

  • Grywalność
  • Dobra grafika

Wady

  • Nie każdy lubi małe kucyki

Dobry
7

My Little Pony to gra, która przenosi świat zabawek z małymi kucykami na Androida. Nawiązuje również do popularnego serialu animowanego My Little Pony: Przyjaźń to magia. Na kolorowe kucyki czekają różne przygody i nowe przyjaźnie. Dobra rozrywka dla nieco młodszego odbiorcy.

W grze My Little Pony gracz wciela się w postać kucyka Twilight Sparkle. Sparkle przemierza magiczny świat kucyków i przeżywa wiele przygód. Musi zmierzyć się z Nightmare Moon, Księżycową Wiedźmą, która uwięziła jego przyjaciół. Kucyk musi przywrócić pokój w Ponyville i je odbudować.

W My Little Pony mamy dwa rodzaje aktywności. Przede wszystkim musimy odbudować wioskę. Dlatego też stawiamy kolejne budynki, które przynoszą nam bonusy i pozwalają kupować nowe kucyki. Z drugiej strony uczestniczymy w przeróżnych grach, które pozwalają nam zdobywać złote monety. Przez cały czas w My Little Pony przewija się główny wątek fabularny. Każdą aktywnością w grze można dzielić się przez Facebooka.

My Little Pony ma bardzo prostą nawigację. Stawianie nowych budowli nie jest skomplikowane, tak samo, jak wewnętrzne gierki. Oczywiście należy nabrać nieco wprawy, ale generalnie My Little Pony nie jest trudne. Graficznie za to gra jest dopracowana i działa płynnie.

My Little Pony na Androida to udane przeniesienie zabawkowych postaci do świata gry.

Najczęściej pobierane Akcji na android

My Little Pony

Download

My Little Pony na Android 1.2.5

Opinie użytkowników o My Little Pony

Sponsorowany×