Need for Speed Hot Pursuit

Need for Speed Hot Pursuit na Android 1.0.48

Dramatyczne wyścigi z policją w stylu NFS na Android

Zalety

  • Dwa tryby kariery: jako policjant i pirat drogowy
  • Dopracowana grafika
  • Najlepsze sportowe samochody
  • Nitro, blokady drogowe, policyjne kolczatki itp.

Wady

  • Nic nowego

Doskonały
9

Need for Speed Hot Pursuit to gra wyścigowa na telefony z systemem Android. To kolejna część słynnej serii NFS. Need for Speed Hot Pursuit wraca do korzeni NFS, czyli dynamicznych pościgów super sportowymi samochodami z policją. Jeśli szukasz dużej dawki wyścigowej adrenaliny pobierz NFS Hot Pursuit na Android.

W grze Need for Speed Hot Pursuit na Android będziemy mogli ścigać się aż 20 sportowymi bryczkami. Poprowadzimy takie demony prędkości jak Pagani Zonda Cinque czy Lamborghini Reventon. O bardziej pospolitych Ferrari nie wspominając. Wyścigi rozgrywane będą na 24 trasach, za dnia i w nocy. W Need for Speed Hot Pursuit na Android do przejścia mamy dwie kariery: policjanta i pirata drogowego.

Grafika w Need for Speed Hot Pursuit na Android stoi na najwyższym poziomie. Samochody prezentują się bardzo realistycznie. Fizyka jazdy, jak to w większości gier z serii NFS, nie jest do bólu realistyczna. Większą dozę realizmu i związane z tym wyzwania czekają nas w Need for Speed Shift na Android. Gra NFS Hot Pursuit to nie symulator jazdy, tylko zręcznościowe wyścigi i na tym polu trudno znaleźć lepszą grę na Android.

Need for Speed Hot Pursuit

Download

Need for Speed Hot Pursuit na Android 1.0.48

Opinie użytkowników o Need for Speed Hot Pursuit

  • według Anonymous

    Super!.
    Superowa gra! Jazda się nie nudzi, jest zabijaczem nudy! Jako policjant prowadzi się świetnie, a wyścigi...   Więcej

Sponsorowany×