Need for Speed: Most Wanted (2012)

Need for Speed: Most Wanted (2012)

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

NFS powraca na PC w wielkim stylu

Zalety

 • Ogromny świat
 • Doskonała muzyka
 • Gra wygląda wyśmienicie
 • Multiplayer

Wady

 • Zniszczenia samochów nie są całkowite

Doskonały
9

Need for Speed: Most Wanted to kolejna gra z serii NFS. Przynosi nam to wszystko z czego wyścigi Need For Speed słyną: doskonałą grafikę, emocjonujące pościgi policyjne i świetne sportowe bryki. Wszystko to podane w zręcznościowym sosie. Pycha!

Need for Speed: Most Wanted to druga gra z serii NFS o tym samym tytule. Tak jak w grze z 2005 roku, mamy listę najbardziej poszukiwanych (Most Wanted) przez Policję kierowców. Naszym celem jest oczywiście wdarcie się na pierwsze miejsce tej listy. Aby tego dokonać, musimy zasiąść za kółkiem najlepszych na świecie sportowych samochodów i wygrywać wyścigi. Nasze zadanie będzie utrudniać Policja. Każdy z dostępnych w grze samochodów odblokowuje dostęp do konkretnych wyścigów, dlatego przemierzając ulice miasta, musimy szukać zaparkowanych super-aut.

W Need for Speed: Most Wanted Anno Domini 2012 będziemy przemierzać wielki otwarty świat miasta Fairhaven. Po wygranych wyścigach będziemy mieli możliwość udoskonalenia naszego samochodu, poprzez zakładanie lepszych opon, dodania nitro, czy ulepszenia nadwozia.

Need for Speed: Most Wanted posiada także ciekawy tryb multiplayer. Logując się do gry, dostajemy wyznaczony punkt zborny. Kiedy wszyscy gracze już tam dotrą, zaczyna się właściwa część rozgrywki. Na miejscu otrzymujemy zdanie. Może to być zwykły wyścig, ale może to być również zadanie wymagające współpracy między graczami. Możemy mieć za zadanie na przykład wykonać razem, jako grupa skoki na określoną odległość lub wspólnie wydriftować określoną ilość metrów.

Czy Need for Speed: Most Wanted to dobra gra wyścigowa? Zdecydowanie tak! Bierze to co najlepsze w serii NFS i podaje w pysznym sosie. Nie spodoba się tylko fanom bardzo realistycznych symulatorów. Jeśli do nich nie należysz, będziesz bawić się świetnie.

Opinie użytkowników o Need for Speed: Most Wanted (2012)

 • według Anonymous

  nie zagrasz w grę!!.
  do niczego GRA może fajna ale jak się kliknie pobierz to przełącza na stronę need for speed...   Więcej

 • według Anonymous

  need for speed jest super..
  mam play stadion 3 i w tej grze mam 10 000000. serio.Mam wszystkie części need for s...   Więcej

 • według Anonymous

  to jest platne?.
  to jest platne? czy nie bo chce wiedziec czy mnie oszukaja ???????.   Więcej

 • według Anonymous

  GRaT.
  pobierajcie !
  Pros: wszystko
  Cons: nic i nieczego.   Więcej

 • według Anonymous

  Bardzo fajna Gra..
  Super gra, bardzo fajne auta i wyścigi. Warto pobrać polecam!!
  Pros: Dużo wyścigów Reali...   Więcej

 • według Anonymous

  SSSUUUPPPEEERRR.
  wspaniała gra. naprawdę warto ją pobrać! polecam :)
  Pros: Bardzo podoba mi się gr...   Więcej

Sponsorowany×