OfferUp

OfferUp 2.8.9

Świetna aplikacja mobilna na rynku

Jeśli szukasz świetnej mobilnej aplikacji na rynku, która bije lokalne ogłoszenia, pobierz Ofertę - Kup na Androida i sprawdź wszystkie okazje dostępne w Twojej okolicy. Ta prosta aplikacja zapewnia możliwość kupowania lub sprzedawania absolutnie wszystkiego, a dodanie przedmiotów do list sprzedaży nie trwa dłużej niż 30 sekund, więc nie będziesz tracić cennego czasu, kiedy zdecydujesz się użyć tego rynku, aby pozbyć się swoich rzeczy osobistych. .

Możesz sprzedawać ubrania, rzeczy osobiste, akcesoria, wyposażenie domu i przedmioty dekoracyjne, w rzeczywistości wszystko, co zwykle sprzedajesz za pośrednictwem sprzedaży w garażu, można umieścić na stronie OfferUp, aby lokalni mieszkańcy mogli je sprawdzić.

Ta aplikacja do kupowania i sprzedawania oferuje sposoby na sprawdzenie reputacji osób, z którymi masz do czynienia, a Ty możesz codziennie przeglądać tysiące przedmiotów i wszystkie znajdują się w Twojej okolicy. Bezpieczne przesyłanie wiadomości z poziomu aplikacji oznacza, że dane Twojej tożsamości są bezpieczne przez cały czas, niezależnie od tego, czy kupujesz lub sprzedajesz towary.

Sortowanie elementów według lokalizacji i ceny jest proste. Możesz przeglądać według obrazu, jeśli jest to preferowana metoda. Stopniowo zwiększasz swoją reputację OfferUp, gdy zaczniesz używać aplikacji jako sprzedawcy na stronie profilu.

Zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, kiedy zdecydujesz się skorzystać z OfferUp - Kupuj i nie będziesz musiał odwiedzać lokalnych sklepów lub sklepów z dolarami. Wszystkie zakupy będą bezpiecznie przenoszone z urządzenia mobilnego, a na pewno znajdziesz produkty, których szukasz, gdy sprawdzasz miliony produktów na sprzedaż w aplikacji. Możesz zbierać antyki lub rzadkie skarby, kupować ubrania w stylu vintage i akcesoria lub szukać najlepszego pojazdu, który spełni Twoje potrzeby, niezależnie od tego, co chcesz kupić, znajdziesz go w usłudze OfferUp.

Sprawdź asortyment przedmiotów, które możesz kupić i sprzedać w OfferUp. Zdziwisz się, jak uzależnia się ten przydatny rynek kupna i sprzedaży, a pieniądze zaoszczędzone na zakupach zostaną wykorzystane gdzie indziej.

Najczęściej pobierane Zakupy na iphone

Opinie użytkowników o OfferUp

Sponsorowany×