OperaTor

OperaTor 3.5

Surfuj po Internecie anonimowo

Zalety

  • Działa z pamięci pendrive
  • Nie wymaga konfiguracji

Wady

  • Połączenie jest bardzo wolne

Bardzo dobry
8

OperaTor to darmowy program do anonimowego przeglądania Internetu. Łączy on zalety przeglądarki Opera oraz projektu Tor.

OperaTor, dzięki wykorzystaniu technologii trasowania cebulowego sprawia, że nie pozostają żadne ślady naszej aktywności online. Właściciele stron internetowych, które odwiedzamy otrzymują błędne informacje o naszym numerze IP i nie są w stanie wyśledzić kto, ani skąd wchodził na ich witrynę.

OperaTor można uruchomić z pamięci przenośnej pendrive. Aplikacja nie pobiera, ani nie zapisuje żadnych informacji na dysku twardym komputera. Obsługa programu nie powinna nikomu sprawić kłopotów. Jest to po prostu przeglądarka Opera, skonfigurowana w odpowiedni sposób. Wystarczy wpisać adres pożądanej strony internetowej i cieszyć się anonimowością.

Co prawda OperaTor nie jest w stanie zapewnić nam stuprocentowej pewności, że nasze poczynania nie zostaną wyśledzone, ale prawdopodobieństwo, że tak się stanie jest bardzo małe. Program bardzo spowalnia ładowanie się stron internetowych, gdyż sygnał zanim dotrze do nas, musi zgubić ewentualny trop.

Jeśli chcesz by twoje poczynania w Internecie pozostały anonimowe, OperaTor to doskonałe rozwiązanie. Program nie wymaga konfiguracji i spisuje się znakomicie.

Opinie użytkowników o OperaTor

  • według Anonymous

    nie do uzytku. .
    Strasnie mulista, praktycznie nie da sie na niej pracowac. Czekalem ok. 10 min na otworzenie st...   Więcej

Sponsorowany×