PDF-XChange Viewer

PDF-XChange Viewer 2.5.322.9

Solidny czytnik i edytor plików PDF

Zalety

  • Funkcja OCR
  • Prosta obsługa
  • Możliwość dodawania komentarzy i obiektów graficznych

Wady

  • Część opcji dostępna odpłatnie

Bardzo dobry
8

PDF-XChange Viewer to darmowy program do przeglądania plików w formacie PDF. Jest porównywalny do produktów konkurencji, ale wyróżnia się stabilnością i przyjaznym menu. Jeśli szukasz prostego programu do przeglądania plików w formacie PDF, PDF-XChange Viewer będzie dobrym wyborem.

PDF-XChange Viewer posiada większość najważniejszych opcji, które przydadzą się podczas przeglądania dokumentów PDF. Można nim otwierać pliki znajdujące się zarówno na dysku jak i w sieci, a otworzone publikacje wyświetlać w wygodny do czytania sposób. Zawartość takiego pliku możemy z łatwością przeszukać, pod warunkiem, że znajduje się w nim tekst.

PDF-XChange Viewer posiada także kilka użytecznych narzędzi. W pliku możemy zaznaczać tekst, wstawiać geometryczne obiekty, przybliżać lub oddalać widok, mierzyć odległość między obiektami lub dodawać odnośniki do dokumentu lub strony WWW. Niestety, opcje dodawania, usuwania oraz przycinania stron nie są dostępne w bezpłatnej wersji programu.

PDF-XChange Viewer to bardzo dobry program dla osób, które chcą przeglądać pliki PDF. Posiada także kilka ciekawych opcji, ale do zaawansowanego zarządzania treścią takich plików lepiej wybrać inny program do obsługi PDF.

PDF-XChange Viewer

Download

PDF-XChange Viewer 2.5.322.9

Opinie użytkowników o PDF-XChange Viewer

  • według Anonymous

    PDF - chyba najlepszy czytnik!.
    Lekki i ma parę ciekawych funkcji nawet w wersji bezpłatnej, np: komentarze. Na ...   Więcej

Sponsorowany×