Photoshop Touch for phone

Photoshop Touch for phone 1.3.7.8

Photoshop na Twoim telefonie z Android

Zalety

  • Dużo narzędzi i funkcji
  • Integracja z Adobe Creative Cloud
  • Intuicyjna nawigacja

Wady

  • Mały ekran może utrudniać korzystanie z aplikacji

Bardzo dobry
8

Photoshop Touch for phone to mobilna wersja Adobe Photoshop. Ten popularny program w końcu dostępny jest na telefony z Android.

Adobe Photoshop dla Windows to potężne narzędzie do edycji i obróbki zdjęć. Adobe zdecydowało się przygotować specjalną mobilną wersję tego programu na Android: Photoshop Touch for phone. Aplikacja ta oferuje wiele podobnych narzędzi i opcji, co jej desktopowy odpowiednik.

W Photoshop Touch for phone można dodawać i edytować warstwy, nakładać filtry i tworzyć specjalne grafiki. Aplikacja oferuje szereg narzędzi do edytowania zdjęć. Dzięki integracji aparatu z aplikacją, można wypełniać obszar grafiki zrobionym zdjęciem. Photoshop Touch for phone daje również możliwość dodawania tekstu i łączenia zdjęć w interesujące kolaże.

Photoshop Touch for phone pozwala na dzielenie się zdjęciami za pomocą serwisów takich, jak Facebook i Twitter. Wspiera zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, do 12 megapikseli oraz oferuje darmową rejestrację w usłudze Adobe Creative Cloud z 2GB wolnej przestrzeni.

Aplikacja ma dobrze rozplanowany interfejs, dzięki czemu korzystanie z Photoshop Touch for phone nie jest skomplikowane. Program działa całkiem szybko i ma dopracowany wygląd.

Photoshop Touch for phone to dobrze przygotowana aplikacja do edycji zdjęć. Dzięki niej, fani mobilnej fotografii mogą korzystać z niektórych rozwiązań znanych z Adobe Photoshop.

Photoshop Touch for phone

Download

Photoshop Touch for phone 1.3.7.8

Opinie użytkowników o Photoshop Touch for phone

Sponsorowany×