Sonic Komary (Sonic Mosquito Repellent)

Sonic Komary (Sonic Mosquito Repellent) 1.3.5

Sposób na komary w telefonie z Android

Zalety

  • Naukowy sposób na komary
  • Program jest niesłyszalny przez dorosłych ludzi

Wady

  • Skuteczność zależy od jakości głośnika w telefonie
  • Nieprzyjemny dla dzieci i zwierząt domowych

Bardzo dobry
8

Sonic Komary (Sonic Mosquito Repellent) to darmowa aplikacja, odstraszająca komary. Generuje ona niesłyszalne dla człowieka ultradźwięki, których samice komarów bardzo nie lubią. Jeśli nieznośne insekty nie dają Ci spokoju, pobierz Sonic Komary dla Android.

Jaki jest skuteczny sposób na komary? Jedni stosują lampę na komary, inni rozpylają w powietrzu muchozol, a jeszcze inni nacierają całe ciało cebulą. W dobie nowoczesnych technologi warto zwrócić uwagę na rozwiązanie oferowane przez autorów aplikacji Sonic Komary. Wykorzystuje ona fakt, że dźwięki z zakresu 17-22 khz odstraszają komary, będąc jednocześnie niesłyszalnymi dla człowieka.

Działanie Sonic Komary jest bardzo proste. Należy wybrać częstotliwość emitowanych dźwięków i nacisnąć przycisk przedstawiający skreślonego komara. Po chwili telefon roztoczy wokół nas pole dźwiękowe, nieprzyjemne dla komarów. Zalecamy ostrożność, generowane przez program ultradźwięki mogą być przykre dla małych dzieci i zwierząt domowych.

Jeśli wybierasz się na działkę, lub po prostu komary wchodzą Ci przez okno, pobierz darmowy Sonic Komary (Sonic Mosquito Repellent). Jest to skuteczny sposób na komary, potwierdzony naukowo.

Najczęściej pobierane Medyczne na android

Więcej
Sonic Komary (Sonic Mosquito Repellent)

Download

Sonic Komary (Sonic Mosquito Repellent) 1.3.5

Opinie użytkowników o Sonic Komary (Sonic Mosquito Repellent)

Sponsorowany×