The Croods

The Croods 1.2.0

Pomóż się urządzić jaskiniowcom, czyli prehistoryczna przygoda od Rovio

Zalety

  • Dopracowa grafika
  • Ciekawy motyw przewodni

Wady

  • Problemy z działaniem

Niezły
6

The Croods to gra na Android, stworzona przez Rovio, czyli developerów odpowiedzialnych za popularne Angry Birds. Tym razem Rovio proponuje Wam wyprawę w przeszłość, do prehistorycznych czasów. Pomożecie tam grupce sympatycznych jaskiniowców urządzić się w pradawnym świecie.

W The Croods musimy rozwinąć małą rodzinkę jaskiniowców poprzez stawianie nowych budowli, łapanie zwierząt, wymyślanie nowych urządzeń, zbieranie plonów i tym podobne. Na początku w The Croods mamy 3 postacie odpowiedzialne za różne zadania. W grze zbieramy monety, surowce i kryształy, które wykorzystujemy do rozwijania osady. Z każdym poziomem w The Croods dochodzą nowe budowle, zwierzęta, a z czasem również postacie. Rozgrywka polega na rozwijaniu naszej osady.

W grze The Croods sterowanie jest bardzo proste. Każdy element ma przypisane do niego menu, zawierające konkretne funkcje. Klikając na siedlisko prehistorycznego królika możemy go nakarmić, podnieść jego poziom lub rozwinąć jego dom. Elementy można przesuwać lub całkowicie usuwać. Postacie w The Croods wykonują zadania, które im wyznaczamy. Po grze nawigujemy przesuwając palcem po ekranie, możemy również powiększać lub pomniejszać dowolny fragment mapy.

Jeżeli chodzi o graficzny aspekt The Croods, to gra przedstawia się bardzo dobrze. Zachowana jest ona w stylistyce animowanych postaci, jest kolorowa i dopracowana. Naprawdę przyjemnie się na The Croods patrzy. Gorzej z działaniem. Grze zdarza się zacinać i wyłączać, bez wątpienia wymaga dopracowania pod tym względem.

The Croods na Android od Rovio to dość ciekawa propozycja.
Jeżeli lubicie gry, które skupiają się na rozwijaniu osad i postaci, to The Croods może przypaść Wam do gustu. Gra bez wątpienia ma nietuzinkowy wygląd i może być wciągająca, oby Rovio poprawiło jej działanie.

The Croods

Download

The Croods 1.2.0

Opinie użytkowników o The Croods

Sponsorowany×