The Sims 3

The Sims 3 dla iPhone

Graj w The Sims na iPhonie lub iPadzie

The Sims 3 for iOS przenosi magię symulacji wirtualnego życia na telefon komórkowy. Oryginalna rozgrywka strategii . Więcej mebli, ubrań, prac, a także możliwość posiadania dzieci poprawi trwałość The Sims 3 na iOS. Grafika 3D w The Sims 3 jest... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Daj swojemu Simowi własną osobowość
  • Ta sama zabawa z oryginałem
  • Inteligentna, szczegółowa grafika 3D
  • Życzenia Simów zwiększają zainteresowanie

Wady

  • Kontrola Fiddly
  • Potrzebnych więcej przedmiotów, znaków i zadań

The Sims 3 for iOS przenosi magię symulacji wirtualnego życia na telefon komórkowy.

Oryginalna rozgrywka The Sims 3 for Windows została zreplikowana w tej wersji iOS. Musisz stworzyć spersonalizowaną postać ("Sim"), a następnie kontrolować wszystkie aspekty swojego życia, aby były tak szczęśliwe i udane, jak to tylko możliwe.

Gdy dostosujesz wygląd swojej postaci, wpadniesz do domu w świecie The Sims 3. Odtąd jesteś sam. Musisz zadbać o siebie (jeść, spać, korzystać z toalety itp.), Znaleźć pracę, poznać przyjaciół i iść na zakupy. Od czasu do czasu twój Sim będzie miał "życzenie", które chce spełnić (łapanie ryb, obrażanie kogoś, itp.) I musisz pomóc im osiągnąć to, aby byli bardziej szczęśliwi.

Rozgrywka The Sims 3 jest zabawna i wciągająca , ale gra nie ma tak długiej żywotności, jak konsole i wersje PC tej strategii . Więcej mebli, ubrań, prac, a także możliwość posiadania dzieci poprawi trwałość The Sims 3 na iOS.

Grafika 3D w The Sims 3 jest kolorowa i zabawna i udaje jej się odzyskać kiczowatą prezentację oryginału. Z drugiej strony nawigowanie po menu i wybieranie pozycji jest dość kłopotliwe.

Jeśli jesteś fanem Simów, wtedy The Sims 3 dostarczy ci naprawę wirtualnego życia na telefonie. Ale nie spodziewaj się tu głębokości oryginału.

Najczęściej pobierane Gry na iphone

The Sims 3

Download

The Sims 3 1.3.155

Opinie użytkowników o The Sims 3

Sponsorowany×