Tor Browser for Android Alpha

Tor Browser for Android Alpha 60.2.0

Przeglądarka mobilna, która koncentruje się na prywatności i bezpieczeństwie

Tor Browser dla systemu Android Alpha to przeglądarka mobilna obsługująca prywatność i bezpieczeństwo. Jest wspierany przez Tor Project, grupę, która słynie z tworzenia narzędzi skupiających się na prywatności i wolności w Internecie.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Niezwykle bezpieczny
  • Odblokowuje ocenzurowane witryny
  • Niezły kreator wprowadzenia
  • Działa ze starszymi wersjami systemu operacyjnego Android

Wady

  • Domyślny suwak bezpieczeństwa nie jest ustawiony na "bezpieczny"
  • Czcionka do pisania nie jest przyjazna dla czytelnika
  • Skomplikowana sieć może spowolnić ładowanie stron internetowych
  • Może działać nieprawidłowo podczas pracy z wieloma kartami

Tor Browser dla systemu Android Alpha to przeglądarka mobilna obsługująca prywatność i bezpieczeństwo. Jest wspierany przez Tor Project, grupę, która słynie z tworzenia narzędzi skupiających się na prywatności i wolności w Internecie.

Bezpieczeństwo i prywatność

Tor Browser izoluje każdą odwiedzaną witrynę, aby reklamy i śledzące reklamy innych firm nie nadążały za Tobą. Po zakończeniu przeglądania pliki cookie również zostaną automatycznie usunięte. Przeglądarka minimalizuje również innych przed podsłuchem połączenia i znalezieniem odwiedzonych stron. Ta przeglądarka ukierunkowana na bezpieczeństwo chce, aby wszyscy jej użytkownicy wyglądali tak samo. Nie chcesz, abyś rozwijał tożsamość na podstawie informacji o urządzeniu i przeglądarce. Korzystanie z przeglądarki Tor zapewnia, że ​​Twój ruch zostanie zaszyfrowany i przekazany trzy razy podczas przejazdu przez Tor.

Baza użytkownika

Przeglądarka Tor dla Androida jest przeznaczona dla wszystkich, którzy cenią sobie prywatność w Internecie. Przeglądarka shsll jest bardzo przydatna dla osób, które pracują jako dziennikarze w reżimach dyktatorskich lub są w siłach obronnych. Istnieje ponad milion osób aktywnie korzystających z tej przeglądarki, a pozytywne recenzje online wskazują na uprawnienia i funkcjonowanie przeglądarki. Jak wcześniej wspomniano, Tor Browser dla Androida jest produktem renomowanych i wiarygodnych ludzi, którzy w przeszłości stworzyli udane usługi, takie jak Orfox, Orweb, Orbot i Tor Desktop. Nie trzeba dodawać, że ci ludzie pracują nieprzerwanie, aby ulepszyć funkcjonalne aspekty tej mobilnej przeglądarki.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na android

Tor Browser for Android Alpha

Download

Tor Browser for Android Alpha 60.2.0

Opinie użytkowników o Tor Browser for Android Alpha

Sponsorowany×