Truck Simulator PRO Europe

Truck Simulator PRO Europe 1.0

Uruchom własną firmę dostawczą

Truck Simulator PRO Europe to zabawna gra symulacyjna jazdy samochodem ciężarowym opracowana przez Mageeks Apps & Games. W tej grze poczujesz, jak to jest zarządzać własnym samochodem ciężarowym i firmami transportowymi. Realistyczna grafika i elementy sterujące gry sprawiają, że gra jest bardziej interesująca.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Realistyczna fizyka gry
  • Imponująca grafika
  • Reagujące kontrole
  • Ciężarówki można dostosować

Wady

  • Czasochłonne
  • Powolna gra
  • Dostępnych jest tylko 8 ciężarówek
  • Powtarzalne

Bardzo dobry
8

Truck Simulator PRO Europe to zabawna gra symulacyjna jazdy samochodem ciężarowym opracowana przez Mageeks Apps & Games. W tej grze poczujesz, jak to jest zarządzać własnym samochodem ciężarowym i firmami transportowymi. Realistyczna grafika i elementy sterujące gry sprawiają, że gra jest bardziej interesująca.

Zarządzaj swoimi ciężarówkami i przesyłką

W przeciwieństwie do większości symulatorów ciężarówek, ta gra to nie tylko jazda do różnych umieszczonych i dostarczających towarów. W Truck Simulator PRO Europe twoim celem jest zostać szefem odnoszącej sukcesy firmy transportowej. Będziesz miał dostęp do około 8 ciężarówek, które można dostosować i ulepszyć w miarę postępów gry. Są misje i zadania, które musisz wykonać, aby zdobywać kolejne poziomy i zarabiać więcej pieniędzy, które później możesz wykorzystać do rozszerzenia swojej działalności, aż stanie się wielkim imperium. Osiągnięcie tego celu może zająć dużo czasu, zwłaszcza, że ​​zaczniesz od prostych i tanich dostaw. W końcu przejdziesz do dostarczania bardzo dochodowych towarów, które płacą dużo pieniędzy. Gra idzie w parze z prostym cyklem pracy i ulepszania, ale zapewniam cię, że cała ciężka praca i czas, w jaki zainwestowałeś w rozwój swojej firmy, będą tego warte. Szczególnie spodoba ci się możliwość zatrudnienia asystentów i innych kierowców ciężarówek, których możesz wdrożyć w innych miejscach, aby uzyskać więcej zysków.

Realistyczna rozgrywka

Grafika gry jest niesamowicie realistyczna, łącznie z innymi detalami i elementami gry. Sterowanie ciężarówką opiera się na prawdziwej ciężarówce. Na przykład będziesz mieć dostęp do kierownicy, pedałów gazu i hamulca, sprzęgła i wycieraczek. Chociaż możesz również zmienić perspektywy z pierwszego punktu widzenia kierowcy na punkt widzenia trzeciej osoby, co pozwoli Ci obserwować ciężarówkę z zewnątrz. Gra jest również wyposażona w realistyczną grafikę i reaguje odpowiednio na daną sytuację. Na przykład podróż do odległych miejsc zwiększa zmęczenie i zużycie silnika. Wskaźnik prędkości jest również wyświetlany na ekranie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że przestrzegasz ograniczenia prędkości miejsc, które zamierzasz odwiedzić. Aby ukończyć całe doświadczenie, zagrożenia na drodze i złe warunki pogodowe wpłyną również na Twoją jazdę i osiągi. Deszcz i grad to jedno z wyzwań, jakie napotkasz podczas jazdy po drodze.

Dostosuj swoje ciężarówki

Nie zapomnij zaktualizować swoich ciężarówek, gdy masz wystarczająco dużo pieniędzy. Oprócz zmiany koloru i wyglądu, powinieneś również nabyć nowe i mocniejsze silniki, koła i inne komponenty ciężarówki, które poprawią wydajność Twojego pojazdu. Upewnij się, że Twoje samochody będą mogły jeździć szybciej i stabilniej po zdradliwych drogach i podczas ekstremalnych warunków pogodowych.

Ciesz się swoim samochodem ciężarowym

Po prostu poruszanie się po ciężarówce może stać się nudne, więc jeśli szukasz ekscytacji i celu, proponuję kupić Truck Simulator PRO Europe. Jest to jedna z najlepszych gier symulatorów ciężarówek, która decyduje o celu i celu, co zmotywuje Cię do gry raz po raz.

Najczęściej pobierane Symulacyjne na android

Truck Simulator PRO Europe

Download

Truck Simulator PRO Europe 1.0

Opinie użytkowników o Truck Simulator PRO Europe

Sponsorowany×