Where's my Perry?

Where's my Perry? 1.1.0

Gdzie jest Pepe Pan Dziobak?

Zalety

  • Oryginalna rozgrywka
  • Pepe Pan Dziobak
  • Kolorowa grafika
  • Ciekawe zagadki

Wady

  • Może być zbyt trudna dla najmłodszych

Doskonały
9

Where's my Perry? to gra logiczna na urządzenia z systemem Android. Jest kontynuacją gry Where's My Water? i bazuje na podobnym pomyśle. Głównym bohaterem Where's my Perry? jest Perry the Platypus, w kraju nad Wisła znany jako Pepe Pan Dziobak.

Gra Where's My Water? (Gdzie jest moja woda?) zdobyła świat przebojem. Najważniejszym czynnikiem sukcesu była oryginalna rozgrywka - rysując palcem po ekranie telefonu lub tabletu kopaliśmy kanał, dzięki któremu płynęła woda do wanny sympatycznego aligatora.

Where's my Perry? korzysta z tej samej mechaniki gry. Nowy jest główny bohater. To Pepe Pan Dziobak, znany z kreskówki Fineasz i Ferb. Naszym zadaniem jest dostarczenie wody lub pary wodnej w odpowiednie miejsce na planszy. Dzięki temu Pepe Pan Dziobak wydostanie się z pułapki.

Where's my Perry? na Android to doskonała gra logiczna. Znajdziemy w niej mnóstwo ciekawych poziomów, których będziemy musieli rozwiązać zagadkę jak dostarczyć wodę w odpowiednie miejsce. Aby tego dokonać będziemy musieli zamieniać ją w lód lub parę wodną, prowadzić je odpowiednimi ścieżkami i otwierać lub zamykać zapadnie. Jeśli lubisz gry logiczne na Android, lub jesteś fanem Pepe Pana Dziobaka, to nie możesz przejść koło tej gry obojętnie.

20 nowych darmowych poziomów, w których będziemy musieli używać luster, aby odbijać nimi lasery

Zmiany

  • 20 nowych darmowych poziomów, w których będziemy musieli używać luster, aby odbijać nimi lasery
Where's my Perry?

Download

Where's my Perry? 1.1.0

Opinie użytkowników o Where's my Perry?

Sponsorowany×