Worms

Worms 2.0.5

Robaczywa wersja Worms na iPhone

Zalety

  • Worms zawsze i wszędzie razem z nami w naszej kieszeni
  • Tryb multiplayer przez Bluetooth
  • Nasze wyniki możemy wysłać na Facebook lub Twitter
  • Powtórki najlepszych akcji

Wady

  • Niestabilna i powolna
  • Niezbyt przyjazne sterowanie

Niezły
6

Worms to strategia torowa z elementami zręcznościowymi. Kultowa seria gier Worms doczekała się również wcielenia na iPhone.

Seria gier Worms to już klasyka elektronicznej rozrywki. Pierwsza gra Worms została wydana w 1994. Za sukcesem całej serii Worms stoi doskonałe połączenie strategii turowej z elementami zręcznościowymi oraz zwariowanym arsenałem broni, z którego robią użytek sympatyczne robaki. Na planszy znajdują się co najmniej dwie drużyny, które starają się wyeliminować jak najszybciej przeciwnika.

Co znajdziemy ciekawego w wersji Worms na iPhone? Pięćdziesiąt poziomów coraz trudniejszych wyzwań. Sześć scenerii graficznych, z generatorem losowym map. Personalizacja drużyn - możliwość zmiany nazw zawodników, wydawanych odgłosów i nagrobków. W Worms na iPhone mamy okazję zagrać z naszymi znajomymi w trybie multiplayer Bluetooth. Do czterech osób na raz.

Worms na iPhone przynoszą wiele radości dla fanów serii Worms. Szkoda tylko, że przynoszą również sporo strapienia. Podczas naszych testów na iPhone 3G gra była niestabilna, kilka razy wyłączyła się. Na szczęście Worms ma wbudowany automatyczny zapis stanu gry po każdej turze. Zauważalne były również problemy z wydajnością gry. W Worms na iPhone istnieje również kłopot z widokiem kamery na planszę, albo widzimy ją całą, albo tylko mały jej fragment, przez co nie widzimy dobrze robaków lub akcji, które one wykonują.

Wersja Worms na iPhone jest trochę robaczywa, warto więc przypomnieć sobie najlepszą z serii gier Worms - Worms Word Party na PC. Dla zwolenników postępu powstała gra Worms z grafiką 3D - Worms 4 Mayhem. Najnowsza gra z serii Worms wydana w 2010 roku wraca do grafiki 2D - to Worms Reloaded.

Worms na iPhone przeznaczony jest zdecydowanie dla zagorzałych fanów serii. Jeśli jesteś jednym z nich, napotkane trudności Cię nie zrażą, a możliwość gry w ulubione robaki w każdej chwili napełni błogą radością.

Opinie użytkowników o Worms

Sponsorowany×