YouTube

YouTube

Oglądaj filmiki z YouTube na swoim telefonie

YouTube to najpopularniejszy serwis z wideo na świecie. Szukacie ciekawych vlogów, teledysków, czy po prostu śmiesznych filmików? Wszystko znajdziecie właśnie tam. Dzięki tej darmowej aplikacji na Android, będziecie mogli przeglądać YouTube również na swoich telefonach i tabletach.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Pełna funkcjonalność serwisu
  • Minimalizacja odtwarzacza
  • Dostęp do subskrypcji i playlist

Wady

  • Nie wykryto

Niezbędny
10

YouTube to najpopularniejszy serwis z wideo na świecie. Szukacie ciekawych vlogów, teledysków, czy po prostu śmiesznych filmików? Wszystko znajdziecie właśnie tam. Dzięki tej darmowej aplikacji na Android, będziecie mogli przeglądać YouTube również na swoich telefonach i tabletach.

Świat filmików w Twoich rękach

Co oferuje nam YouTube na Android? Przede wszystkim dostęp do przeogromnej bazy tego serwisu, prosto z urządzenia mobilnego. Ale YouTube, to przecież nie tylko proste przeglądanie filmików, ale wręcz serwis społecznościowy. Za pomocą mobilnej aplikacji na Android możecie przeglądać dodane przez Was filmy czy historię, dodawać i wyświetlać ulubione wideo, tworzyć i odtwarzać playlisty, a nawet dodawać filmy do oglądania na później. Co najważniejsze, jeżeli jesteście zalogowani, wszystko, co zrobicie na telefonie, zsynchronizuje się również na innych urządzeniach.

Co jeszcze znajdziemy w aplikacji YouTube? Oczywiście możliwości dodawania subskrypcji oraz zarządzania nimi. Dodatkowo, możecie przeglądać zawartość serwisu poprzez szereg kategorii, jak chociażby "polecane", "na żywo" i "motoryzacja". Aplikacja ma także wyszukiwarkę. Filmy można oglądać zarówno w widoku pionowym, jak i poziomym.

Wygodna w obsłudze

Google postarało się, aby z YouTube na Android korzystało się jak najwygodniej. Aplikacja ma bardzo czytelny oraz prosty interfejs. Co więcej, obsługuje również gesty, które pomagają w łatwiejszym korzystaniu z aplikacji. Jednym ruchem możemy wysunąć menu z lewej strony ekranu. Poza tym YouTube ma teraz funkcję minimalizowania wideo. Wystarczy przesunąć je w dół ekranu, a odtwarzacz wyląduje w prawym dolnym rogu. Dzięki temu możemy swobodnie przeglądać zawartość serwisu, a filmik dalej będzie odtwarzany w miniaturce. Player można zamknąć prostym gestem przeciągnięcia w lewo.

Nowoczesny i czytelny wygląd

YouTube na Android to nie tylko dobrze zaprojektowany interfejs, ale również skrojony pod użytkownika wygląd. Aplikacja oczywiście czerpie na całego z popularnego trendu na „płaski” design, w którym to Google wręcz celuje, co widać po innych aplikacjach, jak chociażby Gmail czy Google Maps.

Pozycja obowiązkowa

Jeżeli lubicie oglądać filmiki z YouTube, tworzyć muzyczne playlisty, czy po prostu szukać teledysków, to ta aplikacja jest dla Was. Dzięki niej będziecie mieć dostęp do serwisu w swoim telefonie lub na tablecie. Idealne rozwiązanie na chwilową nudę.

Opinie użytkowników o YouTube

Sponsorowany×