YouTube

YouTube 11.18

Oglądaj filmiki z YouTube na swoim iPhone i iPad

YouTube to najpopularniejszy serwis z wideo na świecie. Szukacie ciekawych vlogów, teledysków, czy po prostu śmiesznych filmików? Wszystko znajdziecie właśnie tam. Dzięki darmowej aplikacji na iPhone i iPad, będziecie mogli przeglądać YouTube również na swoich telefonach i tabletach.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dostęp do własnych playlist
  • Pełna funkcjonalność serwisu
  • Minimalizowanie odtwarzacza

Wady

  • Nie stwierdzono

Niezbędny
10

YouTube to najpopularniejszy serwis z wideo na świecie. Szukacie ciekawych vlogów, teledysków, czy po prostu śmiesznych filmików? Wszystko znajdziecie właśnie tam. Dzięki darmowej aplikacji na iPhone i iPad, będziecie mogli przeglądać YouTube również na swoich telefonach i tabletach.

Świat filmików w Twoich rękach

Co oferuje nam YouTube na iPhone? Przede wszystkim dostęp do przeogromnej bazy tego serwisu, prosto z urządzenia mobilnego. Ale YouTube, to przecież nie tylko proste przeglądanie filmików, ale wręcz serwis społecznościowy. Za pomocą mobilnej aplikacji na iPhone możecie przeglądać dodane przez Was filmy czy historię, dodawać i wyświetlać ulubione wideo, tworzyć i odtwarzać playlisty, a nawet dodawać filmy do oglądania na później. Co najważniejsze, jeżeli jesteście zalogowani, wszystko, co zrobicie na telefonie, zsynchronizuje się również na innych urządzeniach.

Co jeszcze znajdziemy w aplikacji YouTube? Oczywiście możliwości dodawania subskrypcji oraz zarządzania nimi. Dodatkowo, możecie przeglądać zawartość serwisu poprzez szereg kategorii, jak chociażby "polecane", "na żywo" czy "motoryzacja". Aplikacja ma także wyszukiwarkę. Filmy można oglądać zarówno w widoku pionowym, jak i poziomym.

Wygodna w obsłudze

Google postarało się, aby z YouTube na iPhone korzystało się jak najwygodniej. Aplikacja ma bardzo czytelny oraz prosty interfejs. Co więcej, obsługuje również gesty, które pomagają w łatwiejszym korzystaniu z aplikacji. Jednym ruchem możemy wysunąć menu z lewej strony ekranu. Poza tym YouTube ma teraz funkcję minimalizowania wideo. Wystarczy przesunąć je w dół ekranu, a odtwarzacz wyląduje w prawym dolnym rogu. Dzięki temu możemy swobodnie przeglądać zawartość serwisu, a filmik dalej będzie odtwarzany w miniaturce. Player można zamknąć prostym gestem przeciągnięcia w lewo.

Nowoczesny i czytelny wygląd

YouTube na iPhone i iPad, to nie tylko dobrze zaprojektowany interfejs, ale również skrojony pod użytkownika wygląd. Aplikacja oczywiście czerpie na całego z popularnego trendu na „płaski” design, w którym to Google wręcz celuje, co widać po innych aplikacjach, jak chociażby Gmail czy Google Maps.

Pozycja obowiązkowa

Jeżeli lubicie oglądać filmiki z YouTube, tworzyć muzyczne playlisty, czy po prostu szukać teledysków, to ta aplikacja jest dla Was. Dzięki niej będziecie mieć dostęp do serwisu w swoim telefonie lub na tablecie. Idealne rozwiązanie na chwilową nudę.

Opinie użytkowników o YouTube

Sponsorowany×