Zedge Ringtones and Wallpapers

Zedge Ringtones and Wallpapers

Zrób swojego Androida na bóstwo!

Zalety

  • Ponad pół miliona dzwonków!
  • Ponad 18 tysięcy tapet!
  • Treść zorganizowana według wielu tematycznych kategorii
  • Możliwość dodawania tapet i dźwięków do "ulubionych"

Wady

  • Brak

Bardzo dobry
8

Zedge Ringtones and Wallpapers to darmowa aplikacja dająca dostęp do popularnej społeczności, udostępniającej tapety oraz dźwięki na telefony z systemem Android. Jest to jedna z największych, jeśli nie największa, strona udostępniająca darmowe grafiki oraz dźwięki na telefon. Dzięki aplikacji możesz wybrać tapetę lub dzwonek spośród setki tysięcy dostępnych w Zedge.

Zedge Ringtones and Wallpapers pozwala na poszukiwanie interesujących nas grafik lub multimediów za pomocą tagów oraz filtrów wyszukiwania. Z łatwością więc odnajdziemy interesujący nas dźwięk oznaczający przyjście SMS-a i wybierzemy dla siebie odpowiednią tapetę. Dzięki dziesiątkom tysięcy dostępnych grafik i dźwięków możemy całkowicie spersonalizować naszego smartfona. Aplikacja jest zaprojektowana w sposób, który ma nam ułatwić to zadanie.

Jeśli szukasz dużego źródła przydatnych grafik, dźwięków i tapet na Android to Zedge jest najlepszym do tego miejscem. Możesz je wygodnie sortować według własnych upodobań, dzięki czemu szybko znajdziesz to czego potrzebujesz. Zedge Ringtones and Wallpapers odpicuje i odmłodzi Twojego Androida!

Zedge Ringtones and Wallpapers

Download

Zedge Ringtones and Wallpapers

Opinie użytkowników o Zedge Ringtones and Wallpapers

Sponsorowany×